Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbíznátok olyan pasiban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbíznátok olyan pasiban, akinek rengeteg nője volt? Főleg szexviszony. És egy komoly kapcsolata.

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

így ez leírva, nem igazán előnyös

viszont nem így kell ítélni, Te beszélgetsz vele, Te látod a reakcióit is,

most mit szeretne? tisztázod és ahhoz mérten állsz hozzá

Neked kell dönteni N

2013. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.A volt barátom is ilyen volt,mint utólag kiderült.Egyáltalán nem bíznék meg egy ilyen emberben.
2013. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy nézzük, hogy már kiélte magát, akkor szerintem ez pozitívum is lehet. Bár én férfi vagyok, de nagyon beleuntam a szexkapcsolatokba és sokkal többre értékelnék egy stabil kapcsolatot egy aranyos lánnyal, mint bármilyen kósza numerát a világ legjobb nőjével.
2013. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A beszélgetések és a reakciói alapján teljesen más az ember.Nagyon gyerekes,hogy zavar,ha látom mikor más nők képeit likeolja facebookon?Ilyenkor arra gondolok,hogy valamit szeretne attól a nőtől.
2013. márc. 13. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Nem zavarna, sőt.

Az exem ilyen volt, aztán évekig hűséges volt hozzám. Eleget nőzött előttem, miután összejöttünk, szívbaj nélkül lekoptatta a csajokat, akik kikezdtek vele.

A páromnak ellenben nem nagyon jöttek össze a nők, emiatt folyton önbizalomhiánya van, és meg is csalt. Mert amikor kikezdett vele egy lány, egyszerűen nem bírt nemet mondani. Ráadásul pont előtte beszéltük, hogy kinek hány partnere volt, és hát nekem jelentősen több. Ezt (is) kompenzálni akarta.

2013. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanulságos,amit írtál utolsó hozzászóló.Köszönöm nektek!
2013. márc. 13. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor Észak-Korea azt mondja, hogy nem folytat atomprogramot, aztán másnap jön a műholdfelvétel a robbantás helyszínéről...
2013. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!