Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúnak akivel kialakulóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak akivel kialakulóban van a kapcsolatotok gáz/nem szokás olyanokat írni, hogy : aranyos, édes, ha valami kedveset mond?!

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
írd oda, hogy hülye homokos, annak biztos örülne
2013. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nekem, ha éppen "udvarlok" és ha ez zajlik le:

Én: blblbablabla

Ő: blablblalba

Én: csinos voltál ma (a wcn(xD)) :)

Ő: Köszi, aranyos vagy

Nálam, általában ez azt jelenti, hogy aranyos, hogy bókolok neki de kib*szottul nincs esélyem, csak olyan bókolós p*csnek jó vagyok.

Saját tapasztalatból mondom! Az meg mégsz*rabb ha elhívom és úgy kezdődik, hogy: "aranyos vagy", mert ezek után jön a "de"...

Ha már komoly kapcsolat van akkor mondjad neki hagy örüljön... Mondjuk ez függ a beszélgetés témájától meg az ilyen dolgoktól...

2013. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12:52-es, de akkor hogy köszönje meg a bókot, ha nem így?
2013. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem kell is ilyet irni hogy érezze kedveled :D ezt bátoritásnak veszi ezért csak annak ird akivel össze akarsz jönni
2013. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és nagyon nem bírom a bókokat... teljesen elolvadok tőlük! :$ :D

Szóval én így reagálnék, ha a barátnőjelöltem mondaná ezeket! :D

A többi fiúval nem tudom mi a helyzet, de nekem nagyon tetszene! :)

2013. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez témától függ, de ha valami kedveset mondott neked, akkor lehet ezeket írni. én a barátomnak még a kapcsolatunk előtt mindig azt írtam ilyenekre, hogy "de édes/édi vagy", és ő mindig jó néven vette.:)
2013. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!