Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lehet egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok elhinni. Én, ha szeretek valakit, akkor nem is érdekel más. Totál nem foglalkozok mással egyáltalán. Nemhogy beleszeressek. Ti hogy vagytok ezzel?

Alapvetően miért marad valaki azzal együtt, aki mellett beleszeretett másba is?


2013. márc. 24. 16:38
 1/4 (g)brigi ***** válasza:

Erre van egy jó idézet.

Ha úgy érzed, hogy 2 embert szeretsz, a másodikat válaszd. Ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor a második nem létezne.

2013. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mindenki ismeri. Mégsem így cselekszik nagy részük.
2013. márc. 24. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem azt jelenti 2 embert szeret

az egyikkel együtt marad,ez lehet, megszokás, józan ész, szeretet, a másikba beleszeret

tehát a kettő nem ugyan az N

2013. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok pl. Az egyikkel együtt vagyok, a másikat nem tudom elfelejteni.
2013. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!