Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve ismerjük egymást és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve ismerjük egymást és minden nap chatelünk néha talizunk is de nem járunk ugyanis nem sok fizikai megnyilvánulása van! Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni h ezt miért csinálja? Fél belekezdeni vagy nem akar csak úgy írogat... de akkor miért nem mondja el őszintén h mit akar tőlem? Hasonló szitu?

2013. márc. 24. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne akkor ha most mondjuk te kezdeményeznél és akkor nem kéne ennyit agyalnod azon hogy na vajon mi is van akkor...és probléma megoldva és nincs több kérdés.
2013. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem kifogásokat talál ki mikor nekem van ötletem.
2013. márc. 24. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak barátkozni akar vagy félénk vagy arra vár hogy te lépj.
2013. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 notjustinmovies válasza:

Szia!


Teljesen hasonló szitu. Egy kicsivel több, mint fél éve ismerjük egymást, szinte mindennap beszélünk fb-n. Az elején ritkábban találkoztunk, mostanában kb. 2 hetente, mindig akad vmi közös program, amire általában ő hív el, és mindig ő ír rám chaten is, szinte az egész napirendemet ismeri, figyelmes, érdeklődő, mindenről beszélünk (kiv kapcsolatok, tetszik -e vkinek vki, ez teljesen tabu)de ennyi… és semmi több. A találkozásokkor jól elvagyunk, mindig megnevettet, de semmi fizikai jelet, hogy többet akarna. Régebben próbáltam megérteni, de már belefáradtam… Neked van vmi fejlemény azóta?

2013. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!