Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerül éves szinten a feminista nő szerelme, ezáltal a család összetartása és milyen fizikai kritériumoknak kell megfelelni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
???
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Macs1209 ***** válasza:
16%
Neveld meg a feminista nőt. Innentől minden más változó egy normális kapcsolattal egyenértékű.
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5ft körül mozog
2012. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

A feminista nőket nem tudom ki akarja megtartani, ki akar velük családot alapítani, együtt élni és a hápogásukat hallgatni egy életen át...

Amúgy biztos elég sok pénz kell hozzájuk, mert annak ellenére, hogy feministák, az ilyen nők még jobban elvárják az anyagiakat.

2012. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 artycsoka válasza:
51%

Ugyan annyiba vagy még kevesebbe mint a többié.

Egy igazi feminista nem fogja elvárni hogy eltartsad, viszont azt sem tűri el hogy neki kelljen a pasit tartani.

2012. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
43%
A feminista nő nem családcentrikus.
2012. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Macs1209 ***** válasza:
41%
Kiváncsi vagyok, hogy a feminista nő felcipeli-e a mosógépet a 9.-re :D Vagy arra csak a pasik a jók? (Példa fokozása érdekében a lift nem üzemel).
2012. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%

Nem, nem viszi fel, még akkor sem ha duplán is erősebb nálad.


A mai feminizmus leegyszerűsített lényege, hogy a régi előnyöket megtartani, mellé meg az egyenjogúságon is túl, újabb előnyökre és kedvezményekre szert tenni.

A feminista nem egyenragúnak érzi magát, hanem felsőbbrendűnek.

Ezért gondolja úgy, hogy az egyenjogúság neki kevés és azon felül külön előjogok is járnak neki.

2012. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a feministákat a francba.Ha csak nem akarod,hogy mondjuk majd a fiadnak egy k.urva legyen az anyja,akinek megkeseríti majd az életét.Én nem is értem azokat a palikat,akiknek az ilyen büdös szájú korcs férgek jönnek be,mint a feministák.
2013. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!