Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lazuljak el, hogy legalább egy csokot engedjek a fiunak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. egy nagyon fontos dolgokkal fordulok hozzátok.

23 éves vagyok.Össze jöttem egy fiuval,aki 24 éves.

(Ö a második barátom csak) Az a helyzet,hogy mindját egy honapja vagyunk együtt,de egy 'rendes hosszu' csokunk se volt.(Ez mind az én hibám) huzz magához erre én elforditom a fejem,vagy ellököm a fejét(ugy játékosan)..TUDOM hogy,ez a fiuknak azt jelenti,hogy vissza vannak utasitva..de nem merek ugy hozzá állni egy fiuhoz hogy csokolozzak vele..pedig nagyon szeretem öt!!!!!!! Amikor elválunk akkor is ellököm..majd bejövök az ajton és sirni kezdek ,hogy menynire hülye vagyok.. :( Ugyan ez volt a másik barátommal is.. Félek ellazulni és élvezni a dolgokkat..pedig csak egy csokrol van szo..És egyáltalán nem merem olyan 3 másodpercnél tovább csinálni..és inkább kiveszem a nyelvem és ellököm..undorito amit csinálok tudom! :( Már mondta hogy 'dugd bejjebb a nyelved..' ezzel is ugy elbizonytalanitott engem.. :/ Még csokolzni se tudok rendesen..?!!!! :( nem akarom elvesziteni.. mert Ö a mindennem..De egyszerüen FÉLEK..! félek csokolozni..(ha ez a legmegfelelöbb szo rá) .. Most ment el nem rég..és össze vagyok törve,hogy mekkora egy hülye vagyok..:( hogy már megint nem mertem megcsokolni és ellazulni.. :((( holnap ujra találkozunk de meg szeretném ezt a problémámat oldani..Mit tudjak ez ellen tenni? Kérek mindenkit rendes válaszokat adjatok.. Nagyon fontos lenne.köszönöm :(


2013. márc. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
23 éves lány vagyok és én sem merek. A vágy megvan bennem, de gátlásosság, izgalom, félelem vagy mi az oka, de nem merek...
2013. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyan ez van velem.. a vágy megvan.. de nem merek.. és félek elveszitem :(
2013. márc. 24. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki ezt így,ahogy ide leírtad! :) Meg fogja érteni és lehet tud is segíteni! Sőt biztos! :) Ha nem mered elmondani,akkor nyisd meg neki ezt az oldalt és mond olvassa el! :) Megfogja érteni! :)
2013. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a legfontosabb h lazuljatok, probaljatok elvezni amit csinaltok, es legyen onbizalmotok h jol csinaljatok... A lokdosest kimeld , mertha igy folytatod elveszited... Igyal egy kicsit elotte (mertekkel) ha birod az alkholt 2-3 rovid, ha nem bo 1-2 pohar... Az kicsit ellazit majd...
2013. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pontosan mit igyak? (ami boltba kaphato,és nem drága) van ez a 'feles' ami áttlátszo kicsi üvegbe van? ez jo? vagymit? :(
2013. márc. 24. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:

:):))) szerintem a gátlást kellene először a fejedben oldani.

a csók nem rossz és nem bűnös dolog, és a párod sem fog megenni. a csók jó és fontos, intim része egy kapcsolatnak, semmi bűnös nincs benne. de nem attól félsz, hogy nem lesz gyengéd, hanem rád ront??


a piát csak végső esetben alkalmazd, én anno boroztam, 1-2 pohár hangulatot ad.

2013. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen .. magamtol félek.. hogy csak ugy ellököm.. adok magamnak még egy esélyt holnap pia nélkül ..és mégegyszer köszönöm! :)
2013. márc. 24. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!