Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezd el egyes lányoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el egyes lányoknak, akkor számítani a külső, mikor megmutatom a képemet?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedek interneten azt hangoztatják, egyes nők, hogy nekik abszolút nem számít a külső, meg hogy néz ki a másik stb. De mikor a képemet elkérik és megmutatom, akkor érdekes módon hirtelen elkezd nekik számítani a külső, mert nem keres, nem beszélget velem stb.
2013. márc. 25. 00:54
1 2
 1/12 anonim válasza:

gondolom másra számított

ez mindenkivel elő fordul férfiakkal és nőkkel egyaránt :)

2013. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de akkor miért hangoztatja, neki teljesen mindegy
2013. márc. 25. 00:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak hangoztatják :), amúgy hatalmas kamu. Mindenkinél számít a külső, aki azt mondja hogy nem az hazudik.
2013. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

első vagyok

így van második :D jól mondja

ezt mindenki kamuzza

hisz azért ha anoniman ismerkedsz nem tudod h kinek küldöd szép bókjaid azt se tudod h néz ki xD

2013. márc. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-nak igaza van! Nincs olyan,hogy nem számít! Mindenkinek számít és mindenkinek más jön be! Tipp: Ne küldj képet hívd őket vakrandira!:D Úgy nagyobb a meglepi mindenkinek! :D ;)
2013. márc. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól van most a nők sok mindent mondanak, de a felét nem kell elhinni.

Főleg nem ezen az oldalon!

2013. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Rosszul ítélik meg magukat.

Azt gondolják magukról, hogy nem számít meg nekik, közben meg de.

2013. márc. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kulso igenis szamit.

Igaz utana, attol, hogy valakinek nem tetszel kulsore, meg kesobb megszerethet, es akkor mar mindegy lesz neki.

Nekem az exem egyaltalannem volt jokepu, alacsony is volt, kicsit dagi, es megis tetszett, mert szerettem!

Igaz, nem netes volt, hanem kollega, igy szepen lassan szerettem bele.

Aztan kiderult, hogy belsileg ( is) egy nagy nulla. :(

2013. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez csak duma, hogy nem számít a külső!

Én is pont ugyan ezért nem tudok magamnak találni senkit, mert lehetek bármennyire jófej meg kedves vele (az ő elmondása szerint is), ha utána meglátja a képemet, máris menekül. Egy időben próbálkoztam élőben, de mivel ott azonnal látják, milyen undorítóan és ocsmányul nézek ki, rögtön elutasítanak. Így marad a netes ismerkedés, hátha találok majd valakit, aki beleszeret a belsőmbe és akkor már el tudja fogadni, hogy rettentően ronda vagyok.

2013. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
biztos annyira ronda vagy, és igen számít, ha én nem vagyok egy bányarém nem kell valami gyógyegér
2013. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!