Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért néznek ezért hülyének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért néznek ezért hülyének?

Figyelt kérdés

30 éves pasi vagyok, és komolyan érdekel hogy miért nézik az embert hülyének azért mert romantikus?Mért ciki az a mai világban hogy virágot viszek a Kedvesemnek,meglepetésekkel halmozom el, minden nap elmondom neki hogy szeretem és hogy mennyire fontos nekem?Nem fektettem meg az első adandó alkalommal hanem megvártam míg ő is akarja, s míg egy romantikus helyszín nem adódik.Reggelente órákon át nézni ahogy alszik, és magam mellett érezni.

Ezért lennék én hülye?Mert tisztelem?Nem értem!


2009. szept. 17. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem akarsz velem járni?:D
2009. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bátyád van? :)
2009. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki téged ezért hülyének néz, annak nincs rendben valami az agyával. De egy cipőben evezünk. :D

F/19

2009. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy hülye! Sőt! Csak sajna mondhatni "kihalófélben lévő faj". Nagyon kevés az olyan férfi, mint te, pedig csak ilyenek kellenének a sok bunkó helyett...

Én örülök, hogy találtam egy hozzád hasonlóan rendes embert :)

22/L

2009. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon kedves....én mindenképp örülnék neki,ha találkoznék ilyesmi férfiakkal,de ami azt illeti ilyet nem találni "minden bokorban":))

szerintem maradj ilyen!egyéniség vagy!

2009. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak:)Párom van, akit nagyon szeretek.

Másodiknak a bátyám már elkelt.

2009. szept. 17. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is vagy hülye!! sőt nagyon kedves lehetsz..mai világban kevés ilyen férfiak vannak. Nem kell foglalkozni másokkal,hogy mit gondol rólad,azok hülye bunkók.

Még jó,hogy te más vagy mint a többiek..:)

2009. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is és a bátyád is elkeltetek,akkor csinálj sok kissrácot és neveled ilyennek :))) Mint látod kell az utánpótlás :)))
2009. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Készen vagytok 22:12 és 22:13 :D:D

amúgy meg, igen vannak ilyen típusú férfiak, mármint aki lehülyéz... de hát, nem tudunk ellenük mit tenni, akinek nem volt gyerekszobája... akárhogyis:) lehet ilyen férfiakat találni

2009. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyennel próbálkoztam a lány elküldött az anyámba.
2009. szept. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!