Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyének néznek a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néznek a lányok, mert. Fú, ez hosszú lesz? Igen!

Figyelt kérdés

mert...

a. tisztességes vagyok

b. őszinte vagyok

c. segítek másokon, nem várok érte semmit

d. támogatom a gyengébbeket

e. néha csövessel pajtizom

f. nem csalok (tehát pl. suliban nincs puskázás, vagy ilyesmi)

g. nem vagyok hajlandó pitiáner emberi játszadozásokban részt venni (höhö, megszivatjuk józsikát stílus)

h. magasról bélsarat préselek arra, amit sokan fontosnak tartanak

i. alig van ruhaválasztékom - nem azért, mert nincs pénzem rá, hanem mert olyan ruhát választok magamnak, ami stílusos és tartós. én az állandóságra voksolok ruha tekintetében, nem pedig a minden nap más stílus...

j. nem kezdek el hazudozni, fényezni magam, és nem vagyok olyan gorilla, aki mindig felhívja a figyelmét magára, nem kérkedek eredményeimmel

k. nincs buli. nem érdekel. voltaképp a zene sem igazán.

l. nőt és férfit, öreget és gyereket embernek kezelek, egyenlő emberként.

m. nem félek sem a zsaruktól, sem az államtól, sem a veréstől, kb. semmitől komolyabban - azaz, ha nem fogok előlük kitérni, ha épp lecsapni készülnek rám


és emiatt... hülyének néznek, fogyatékosnak. miért?


2011. jún. 29. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az aki nagyban eltér az átlagtól, azt mindig hülyének nézik. Ez van.
2011. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert eleg sok minden olyan van benne, ami igy elegge kilog a sorbol es nem az ilyen sracokat szeretik a csajok. biztos van olyan, aki hasonlit rad, nyilvan kevesebb, neki valszeg bejon.
2011. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert kevés az ilyen fiú, meg ez kicsit olyan pap-os viselkedés, hogy mindenki egyenlő, mindenkinek mindig a jót, és nem megfutamodni a saját vélemény elől. Meg hát nem lényeges nálad a ruházkodás sem, ez meg olyan "nem adsz túl sokat magadra" dolog. Ha tenni szeretnél ellene, akkor ezekkel a tulajdonságokkal se kérkedj (tehát kicsit se legyél túl szerény, vagy hasonló), és azért nyugodtan nézd, hogy mások hogy öltözködnek, és kicsit légy bátrabb öltözködésből, mert az nem baj, ha az ember átlagosan öltözködik, de az nem vonzó, ha nem ad az öltözködésére.


Ha meg nem csinálsz semmit, az sem nagy baj, előbb utóbb találsz magadnak valót :)

2011. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

első: lehet, ki tudja.

második: az lehet, de emiatt miért kell úgymond lenézni?

harmadik: ne légy bolond. leírtam azokat a tulajdonságaim, amik miatt hülyének szoktak nézni. ebben nem tudom, hogy hol van a kérkedés. elvégre... minek kérkednék egy anoním honlapon? szóval most azért néznek hülyének, mert van valami titkos negatív oldalam, amit nem veszek észre. hmm.

2011. jún. 29. 16:58
 5/15 A kérdező kommentje:
negyedik: dehogynem, kiállok a véleményem mellett, elveim mellett, az igazság mellett, pontosan azt próbáltam az "m." pontban mondani, hogy nem félek azt tenni, amit helyesnek látok az adott helyzetben. ha épp azért kötnek belém, mert úgy viselkedek, ahogy.
2011. jún. 29. 17:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért néznek ezek miatt hülyének, de ezen tulajdonságaid alapján én inkább tisztellek, mintsem lenézlek. Pedig én is lány vagyok.

Csak tudod mostanában ezek a dolgok nem "menőek", ezért, aki normális, azt sokan úgy gondolják, hogy le kell nézni.

Amúgy hány éves vagy?

2011. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el nekem, hogy mit számít egy baroma f.. kalap lenéz titeket, vagy még több??

Lehet munkád, hogy ilyen vagy...Értelmes emberre meg várni kell ebben a világban vagy keresni.

2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy miért negyedik, mert az Te vagy, én a 3. vagyok, és csak segíteni akartam. Hogyha most azért írtad ezt a kérdést, hogy mindenkinek megmagyarázd, hogy miért kellene inkább nem lenézni téged, akkor rossz úton jársz. Így ugyanis nem érsz el semmit. Én abból indultam ki, hogy azt akarod megtudni, hogy mi az, amivel baj van. én is jófejnek tartalak, de manapság így nem fox tudni nagyon érvényesülni a csajok között. Azért soxerencsét, és csak így tovább.
2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért? Mert ez nem menő! Sajnos ez van.
2011. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a hülye anyádék beléd nevelték az illemet, de az csak japánba divat, az élet nem kedveskedésből áll, dominaharcok vannak az embereknél is!!! Csak az kommunikációba nílvánul meg, nem harcban, szal ha megszégyenítesz vkit te vagy a dominánsabb és téged fognak szeretni a lányok, próbálj kicsit elkorcsosulni, és jó lesz :) Én is ezen vagyok, hogy kicsit dominánsabb legyek!

f17

2011. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!