Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az anyagiak tönkre tehetnek egy kapcsolatot? Önző lennék?

Figyelt kérdés

Párom dolgozik, én nem tudok most, mert még tanulok és elég rossz a helyzet. Mindenben szüleim támogatnak és hát így is elég rossz a helyzet. A suli miatt részmunka idős állást se tudtam vállalni.

Párom jól keres, de hónap végére sose marad neki, volt, hogy én segítettem ki hó végén. Plusz munkát fog vállalni. Kb. abból kijön egy albérlet. Ha nekem egy ilyen munkám lenne, már enyhülnének a gondok. Mellesleg az a munka az én szakmámnak felelne meg, nem az övének.

Mint mondtam ő jól keres, de nem tud a pénzzel bánni. Én meg itt szenvedek a pénztelenségtől. Sose kértem tőle pénzt, a saját lábamon akarok megállni. De azért érdekesnek tartom, hogy nem szól nekem, hogy: figyelj itt ez a munka, nekem felajánlották, de neked jobban kell, ezért átadom neked.

Én hasonló helyzetben ezt tenném. És hónap végén nekem kell őt vigasztalnom, hogy nincs pénze. És, ha én felhozom, hogy nekem annyi sincs, akkor megkapom, hogy engem a szüleim támogatnak szóval nincs okom a panaszra.


23 N.


2013. márc. 25. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:

hogy adná át Neked a munkát? ha alkalmazott, akkor miből gondolod Téged vennének fel? egy munkahelyen mindig tudják nőt v férfit akarnak, ja akkor ő lenne munka nélkül, akkor mi oldódik meg?

a pénztelenség tönkre teheti persze a kapcsolatot, de a túl sok is N

2013. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam a rendes munkáján kívül vállalna munkát. Szakmai referencia a lényeg, és ebben az esetben az enyém jobb. Nem kellene elvállalnia, mert jól keres. Én meg suli mellett is tudnám csinálni. Mellesleg úgy kérdezték meg tőle, hogy tud-e ilyen munkára megfelelő embert és ő magát mondta. Ő érintőlegesen foglalkozott, csak ezzel a területtel, nekem ez az egyik szakmám.
2013. márc. 25. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
tudja egyáltalán hogy te szeretnél dolgozni?
2013. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, tudja persze, hónapok óta görcsölök ezen. Csak érted, ő elkölti minden felesleges dologra a pénzét, én meg itt nélkülözök és ő akar még plusz melót, mert szerinte netto 140-ből nem lehet kijönni. És, csak magára kell gondolnia. Az albi is felesbe megy. Szóval tényleg nem kértem tőle soha pénzt.
2013. márc. 25. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Az anyagiak BÁRMIT tönkretehetnek.


Pénzt kell szereznetek nagyon sokat és gyorsan! A kérdés csak honnan? Ez az ország már nem a Kánaán...

2013. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ebbol nekem uyg tunik,h o az onzo.mindent magának akar, ezt a másik melot is, h még tobb pénzt tudjon elverni.
2013. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem hallottam, hogy valaki átadhatná a munkát másnak. Menjetek el mindketten, jelentkezzetek és dupla az esély. Valamelyikőtöket csak felveszik. Ha most ő úgymond lepasszolja neked valamelyik álláslehetőséget, akkor is jelentkeznek rá többen, nem biztos, hogy téged vesznek fel.


Igen, tönkretehetnek az anyagi gondok egy kapcsolatot, pláne ha súlyosak.

2013. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyik ismerőse adja neki a munkát. Szóval kapcsolat útján megy az egész. Nincs meghirdetve az állás, nincsenek más jelentkezők.

Csak valahogy úgy gondolnám, hogy ha van egy munkalehetőség és tudja, hogy a párjának megfelelne, akinek nincs melója, akkor mért nem őt ajánlja be a munkára maga helyett? Holott neki már amúgy is van egy jó állása. Neki ez a jelenlegi munka mellett lenne, nem-e helyett. Nekem egy sincs, neki lenne kettő.

2013. márc. 25. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Nem tudom, mennyire beszéltétek át ezt. Én biztos megkérném, hogy protezsáljon be maga helyett, mert neked is szükséged lenne a pénzre. Hozzáteheted, hogy igaz, hogy támogatnak a szüleid, de nem akarsz visszaélni ezzel, ha van esetleg lehetőséged dolgozni.
2013. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt nem az anyagiakkal van gond, hanem azzal, hogy benne fel sem merültél mint potenciális munkavállaló.

Beszéljétek meg a dolgot!

2013. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!