Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az anyagiak mennyire befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagiak mennyire befolyásolhatják a kapcsolatot? Elfogadna szegényen is?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki eleinte csak tetszett, de ahogy múlt az idő egyre jobban megszerettem. Már évek óta nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rá. Viszont a helyzet az, hogy nem igazán mertem közeledni felé, mert szegény családban élek, és néha elég szűkös a hó vége. Nála viszont nincs ilyen probléma. Elég jó anyagi helyzetük van, és félek, hogy ha megtudja, hogy szegény vagyok, nem akar velem összejönni. Azt mondják, hogy az igaz szerelemnél nem számít a pénz. De ha össze is jönnék vele, zavarna, hogy nem tudok annyi mindent adni neki, mint egy gazdagabb fiú. Nem nagy dolgokra gondolok, csak ilyenekre, mint például mozi, kirándulás. Persze annyira szegény nem vagyok, hogy egyszer-egyszer ne férne bele, de például minden héten nem tudnám jó bulikba, diszkóba vinni (bár amúgy se az a típus).

Mennyit számít az, ha csak velem kellene beérnie minden plusz nélkül, viszont annál jobban és őszintébben szeretném?

/17/F vagyok, a lány 2 évvel fiatalabb/



2012. nov. 25. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

a kirándulás pont az a program, ahová csak a lábad kell, meg egy palack csapvíz. Szóval erre ne fogd.


A másik: tégy egy próbát. Csak rajta múlik ,hogy ő ezt elfogadja-e.

2012. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 El Greco ***** válasza:

Így van.

A pénzzel ne törõdj!

2012. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném, hogy akadály..

nem minden lánynak fontos ez...

én pl. rosszul érzem mindig magam mikor egy srác meg akar hívni, rohadtul nem akarnék teher lenni a másiknak, mert én tehernek veszem ezt, rosszul gondolom sőt görcsösen.....

ha érdekled akkor ez nem számít.....mondjuk azért ehhez kell egy komolyság is a részéről és részedről is, és bár nem ismerlek nem szeretnék kor alapján skatulyázni, de ez nem tudom mennyire van meg...részedről biztos írásodból gondolom...


kezdj felé valamit dobni...abból elég sok minden kiderül ahogy reagál

2012. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 25. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!