Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek számit a korkülömbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számit a korkülömbség? Szerintetek hány év elfogadható?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, nagyon helyes és megkedveltem, egyetlen probléma az, hogy 10 évvel idősebb nálam, ez minket különösebben nem zavar, de a szüleimet valószinű zavarná és az ő anyukájaát is. Mit tegyek?
2013. márc. 25. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ h te hány éves vagy..
2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fizikai korkülönbség önmagában nekem nem számít. Agyilag legyünk hasonló szinten, ez a fontos. Ez az elméleti része a dolognak.

Gyakorlatilag általában a fizikai és a értelmi fejlődés közel egy szinten van, ezért olyan kiakasztó a közvélemény szerint a nagy korkülönbség. Persze kivételek mindig vannak, de az ritka.

Nekem is volt 9 évvel idősebb barátom. Négy évig éltünk együtt. Amikor beleszerettünk egymásba, 21 éves voltam, ő 29. Ebben a korban már azért nagyjából felnőtt módra gondolkodik mind a két fél.

De például ha egy átlagos 16 és egy átlagos 25 vagy 26 évest veszünk, ott nagyobb a különbség a gondolkodásmódban.

2013. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a 29 az 30 akart lenni.
2013. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem. Feltéve, hogy a pasi idősebb (már csak azért, mert a korombeli pasik még elég éretlenek. De, ha van nálam fiatalabb hasonló gondolkodással, mint az enyém, akkor nem gáz)
2013. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
hát nem mindegy hogy te 15 ő meg 25 vagy te 20 ő meg 30...
2013. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő év végén tölti a 28-at
2013. márc. 25. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
határeset.......... az idő úgyis eldönti....
2013. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:
Nekem sok lenne de nektek biztos jó...
2013. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az mar elmegy. szuleim kozt is annyi van es anyam 18 volt amikor megismerkedtek.
2013. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

nálam hasonlóképp van.

a korkülönbség nem is számított, de viszont 19 évesen átvettem az öregedéstől való félelmét, meg hogy nagyon gyorsan kell építeni az életet, mert különben kiöregszünk.


Először furcsáltam, de sajnos átvettem, és ez a szorongás bennem is bennem van. 30 évesnek lenni biztosan félelmetes mert hirtelen telik az idő, de én is ezt érzem 19 évesen.


lehet idősebbel együtt lenni, de ne hagyd hogy elvegye a fiatalkorodat

2013. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!