Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek normális és elfogadható dolog, ha egy lány így reagál egy fiú kérdésére?

Figyelt kérdés

Hónapok óta chatelünk Facebookon, és én azt hittem, hogy akarhat tőlem vmit a lány, sokáig így is tűnt.

Viszont eléggé kételkedtem a dologban, úgyhogy eldöntöttem, hogy kiderítem, miért beszélget velem, ezért burkoltan meg is kérdeztem tőle.

A válaszaiból viszont kiderült, hogy egyszerűen unatkozik és csak ezért beszélget velem.

Látszott, hogy számára ebben nincs semmi különös és nem is , mi a bajom a dologgal.

Szerintetek milyen dolog ez? Szerintetek is.udvariatlan, vagy csak én érzem így fiúként?



2013. márc. 3. 22:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*és nem is értette
2013. márc. 3. 22:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azért érzed bunkónak,mert mást vártál,szerintem. A lány meg nem tudhatja,hogy neked ez ilyen fontos.
2013. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs,szerintem érezhetted volna a beszed stílusából,hogy akar-e valamit vagy nem!
2013. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány, de itt két bibi is van.


Ez a lány egyáltalán nem biztos, hogy eleinte nem akart semmit.

Mi srácok úgy gondoljuk, ha nincs elég önbizalmunk vagy nem tartjuk magunkat elég helyesnek, akkor szép lassan a belsőnket mutatjuk meg a lánynak. Aki így megismer minket és valami elindul benne.

Azonban a lányok sajnos x ideig érdeklődnek egy fiú iránt ha nem történik semmi. Ha hónapokig csak facen dumáltok te átkerülsz a barát zónába, onnan pedig nehéz kijönni.


A visszautasítás pedig soha nem az amit várnánk, az a lányoknak is kellemetlen és lehet, hogy hirtelen nem is értette, hogy most hónapok után miért...


A másik, hogy nekünk pasiknak kell kezdeményeznünk és ezt keményen elvárják tőlünk, ezért ne várd egy lánytól, hogy ő kiterítse a lapjait amíg te fel nem feded a tiédet.

Lehet egyszerűen csak nem akarta elismerni, hogy akar valamit, mert felőled nem volt biztos.

2013. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De most azert mert sokat beszel veled azt hiszed hogy szeret?Szerinted egy lany csak akor beszelget egy fiuval ha szereti?Lehet hogy jol erzi magat hogy egy fiuval is beszelget.(Nem vagyok lany:D)
2013. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ah hányszor volt velemis hasonló engemis nyomastot de nyugi hamr találsz mász ;) 15/F
2013. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

had egy tippet adhatok: soha ne burkoltan fogalmazz meg semmit, mert lehet hogy nem/vagy rosszul értelmezi, mindig nyíltan fogalmazd meg amit akarsz/szeretnél,


Különben meg a nőknek nem olyan jó a felfogásuk, vagy túl jó, szóval lehet nem úgy értelmezik a dolgokat, mint ahogy azt te szeretnéd

2013. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!