Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha valaki nem csókkal/szájra puszival, hanem öleléssel köszön a szerelmének?

Figyelt kérdés
én eddig úgy tudtam, hogy az a normális, ha az embernek pasija/csaja van, akkor puszit ad a szájára köszönésnél és elköszönésnél. nekem is van barátom és így teszek, ha nagyon hiányzott már akkor csók és ölelés is. az összes ismerősöm így csinálta eddig, viszont most összebarátkoztam egy lánnyal, de ő mindig csak megöleli a barátját, ha köszön neki. ez megszokott dolog? nekem picit furcsa volt.
2013. márc. 25. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a lány haver-barátaimnak szoktam öleléssel köszönni.A barátnőmnek meg egy szia is legyen elég.A csókokat nem azért adom,hanem szeretetből.Kár,hogy most nincs...
2013. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha intelligens a csaj, és illetlenségnek tartja az utcai tevékenységet, akkor teljesen természetes:) Tudod, van egy bizonyos kor, ami után nem tartoznak az érzelmei az utca járókelőire.
2013. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 éves a csaj. és egy szájra adott puszi még nem intim. egy hosszan tartó nyelves csók nem utcai dolog, ezt én sem csinálom. de egy puszi a szájra nem undorító az embereknek :D és milyen szia is elég? :D azért ez egy kicsit durva szerintem, ha az én barátom így köszönne hogy szia, én kérdőre vonnám, hogy miért nem csókol meg... barátoknak persze, ölelés, arcra puszi a normális :)
2013. márc. 25. 20:17
 4/10 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem a szájra puszi sok mindent elárul az adott pár kapcsolatáról.
2013. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2013. márc. 25. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
De buta vagy! Talán kőbe vésett dolog, hogyan köszön valaki a párjának? Mindenki úgy köszön ahogy akar. Ha egymáshoz sem érnének az sem jelentene semmit. Nem ezen múlnak a dolgok.
2013. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tartom magam butának, csak az én körömben így volt szokás. ettől még nem vagyok hülyébb... ha te és az összes barátod ketchuppal eszitek a pizzát és összehaverkodsz valakivel aki majonézzel és te megkérdezed hogy ez így normális, akkor máris buta vagy????
2013. márc. 25. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem fel sem tűnik, hogy majonézzel eszi, mert minden ember más és ez olyannyira apró részlet hogy semmilyen világrengető dolog nem következik belőle.
2013. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de ez az oldal azért jött létre, hogy kérdéseket tegyünk fel. legalábbis tudtommal :D

de sajnos vannak itt olyan emberek akik azt állítják mindenféle ártatlan kérdésre hogy a kérdező egy fogyatékos és hogy azt hiszi hogy a kérdése létfontosságú világmegváltó dolgot tartalmaz...

2013. márc. 25. 20:38
 10/10 anonim válasza:
pontosan itt kérdéseket lehet föltenni és válaszokat írni/kapni! Hahóóó ez nem vita fórum!!!!!!! De az igaz hogy mindenki máshogy búcsúzik el.
2013. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!