Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van barátnője, miért köszön el más nőtől üzenetben "puszival"? (akit ráadásul nem is ismer)

Figyelt kérdés
Szerintem ezt azért nem kéne...
2012. dec. 6. 10:13
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:

Te jószagu úr isten, hát ez valami borzalmas, ez katasztrófa...:)

Szerintem szakíts vele az lesz a srácnak a legjobb a jövőt tekintve.

2012. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de semmi jelentősége nincs.
2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én majdnem minden lány ismerősömnek így köszönök el sms-ben. 25/f
2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyi gyerek jár ide kérdezősködni...
2012. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Még ha szivet írtál volna azt mondom, hogy jó biztos valami hiányérzete van a srácnak vagy csak zakkant, de hogy egy puszi... ne hülyéskedj
2012. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen is ne köszöngessen így idegen nőknek az ember párja.

Ez visszataszító.

2012. dec. 6. 10:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Basszus....ha egy haveri társaságba új ember jön én még élőben is puszival köszönök :D

22/N

2012. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Haveri társaságban normális, de vadidegen nőknek elsőre így köszönni egy levélben már nem.
2012. dec. 6. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:

39 éves vagyok, 19 éve férjnél.. és ha kedves ismerőstől köszönök el sms-ben, vagy chaten, én is így köszönök el. Semmi kivetnivalót nem találok benne :).


Sőt, amikor egy kedves netes ismerősöm meglátogatott családostul, csak hogy megismerjen, a férjem szeme láttára a nyakába ugrottam, és adtam neki két puszit.


Amíg csak baráti érzelmek vannak mögötte, addig nem megcsalás. Tényleg nem értem, mi ezzel a problémád...

2012. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Haveri társaságban miért normális? Ott is vadidegen és ráadául nem csak írom, hogy puszi hanem meg is puszilom....húhaaa :)

Nem értem miért kell ilyeneken fennakadni.

2012. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!