Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem, hogy viszonoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem, hogy viszonozná a szeretetemet és ajándékaimat a barátnőm?

Figyelt kérdés

Meghívtam őt már jó párszor ide-oda, valentin napra kapott tőlem egy nagy szívpárnát+rózsát(egész életében csak tőlem kapott rózsát), aztán nőnapra is megajándékoztam őt.


és még egy érdekesség: én sokszor szoktam neki kezet csókolni, amire most azt mondta, hogy fura volt neki elsőre, mert hogy ilyet csak filmekbe látott

de ha csak filmekben látott ilyet, kérdezem én, akkor miér tnem értékeli óriási nagyra, hogy ez vele is megtörténik???


jó oké, hozzá kell tenni, hogy valentin napra kaptam tőle ilyen képet, amin ő van rajta ahogy öleli a szívpárnámat, és a képtok rózsaszín színű és szívecskék vannak rajta, amiket saját maga ragasztott rá


de mégis miér tnem érzem hogy viszonozná amit én adok neki?



amugy az előző(első)palija egy kőbunkó volt vele , aki nem is szerette igazán


2013. márc. 25. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
óhogy... saját kezű ajándékot kaptál valentin napra és nem holmi olcsó giccses bóvlit
2013. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy az anyagi helyzete nem engedi

vagy mert náluk a családban nem szokás ajándékozni

2013. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hülyén hangzik de túlságosan is kifejezed a szereteted és picit alárendelt helyzetbe teszed magad emiatt neleszel anyira vonzó neki ...
2013. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LeftBehind ***** válasza:

Ha vette a fáradtságot,hogy saját maga díszítse fel az ajándékod akkor az 2 dolgot árul el:

1.szeret téged.

2.kreatívabb,mint te.


Nem értem mit problémázol,tudod a szeretetet nem csak tonnányi ajándékkal lehet kimutatni. A kézcsóktól meg mégis mit vártál,hogy dobjon neked egy orgazmust tőle?

2013. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!