Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fejezzem ki a szeretetemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezzem ki a szeretetemet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeterem a barátomat, és szeretnék örömet okozni neki, vagyis azt,hogy érezze hogy nagyon szeretem.Persze mondom neki, de azért akarok még valamit:) Ötletek?

(Légyszi ne írjatok olyanokat,hogy szopjam le...köszi:)


2008. dec. 31. 00:12
 1/8 anonim válasza:
100%

Halmozzd el puszikkal, csókokkal.

Maszírozd meg egy kicsit, kényeztesd.

Rajzolj neki valami szépet, szerintem tetszeni fog neki.

Sok szerencsét, remélem tudtam segitteni:)

15/F

2008. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Attól is függ, hogy hol akarsz örömet okozni az ágyban vagy ágyon kívül??? Tudom, írtad, hogy ne sz.le...de azért még egy kicsit tisztában kéne látni.
2008. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ágyon kívül
2008. dec. 31. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
főzz neki jókat mer a pasikat másodiklegjobban a hasuknál lehet megfogni(az elsőt nem akarod)
2008. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű, öleld meg gyakran, adj neki puszikat. Birizgáld a haját, azt minden fiú imádja. Mosolyogj gyakran. De legfőképp, ha látod, hogy nincs kedve, akkor ne nyaggasd, mert ha rá akarod erőltetni magad, és neki épp valami máshoz lenne kedve, akkor te megsértődsz, neki pedig lelkiismeret-furdalása lesz.
2008. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Apróságokkal. A kedvenc sütije, kajája. Sok puszi, ölelés, de nem annyi hogy az idegeire menjen. Figyelj oda rá, tudd hogy mit szeret rajtad kívül. Hagyd hogy a barátaival, hobbijaival is foglalkozzon.


És ami az ágyban van, de mégsem a sz.le kategória: Bújj hozzá, cirógasd. Ha fáradt vagy kedvetlen, masszírozd meg, ha bírja a krémeket / olajokat kend be mindenét. [és hogy egy szexelős is legyen: A szerelmes pasik jórésze szeret finoman szeretkezni, és imádja ha foglalkoznak vele. Ha úgy látod van kedve, és persze te is szeretnéd... Gondolom érted.]

2008. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen típus... A barátom szereti, ha hozzábújok, puszilgatom, simogatom, megmasszírozom; meg azt is, ha kínálgatom, amikor nálunk van (hozzáteszem, ő is kínálgat, ha nála vagyok). Azt is szereti, ha magamhoz húzom a fejét és ő bújik hozzám, én meg simogatom az arcát, a haját :D:D:D

Társaságban persze egyéne válogatja, hogy ki mennyire szereti, ha a másik állandóan "rajta lóg," erre azért vigyázz. Én a fentieket akkora tanácsolom, ha kettesben vagytok.

Továbbá, azt is szereti, ha nem csak azt várom, hogy mindig ő keressen, hanem én is felhívom, ráírok msn-en. Meg azt, ha találkozok vele minden nap - de ez megint egyénfüggő, hogy ki mennyi találkozást igényel.

Az is jó, ha érdeklődsz a tevékenységei iránt - pl. ha zenél, elmégy próbáira, ha sportol, meccseire, ha ír verseket, elolvasod, és nem csak azt mondod rá, hogy "jó", hanem bővebben kifejted a véleményed, stb. És párhuzamosan Te is vond be őt a hasonló tevékenységeidbe, mindabba, ami fontos Neked, ossz meg vele dolgokat, amelyek Neked fontosak.

Ja még valami! EGyik exemnek pl. nagyon fontos volt, hogy a nagyszüleimhez is vigyem el. Mert tudta, hogy az csak annak jár, aki tényleg fontos számomra.

2008. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szervezz néha te programokat! Írj neki egy rejtélyes smst, hogy pl találkozunk itt meg itt, ekkor és ekkor, egy olyan helyen, amiből nem jön rá egyből, mit akarsz csinálni. És várd ott nagy lufikkal, vagy kis ajándékkal, vagy 2 mozijeggyel, vagy bármi...
2008. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!