Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul fog reagalni a baratnöm, ha majd megtudja, hogy nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

Regebben volt egy kapcsolatom egy 24 eves lannyal (17 evesen) akivel elveszitettem a szüzesegemet...

Most egy 15 eves baratnöm van akit nagyon szeretek,de meg nem tudja,hogy nem vagyok mar szüz es attol felek,hogy megbantom majd ha majd megtudja,hogy en mar nem is vagyok...

Szerintetek ez nagyon fogja majd bantani ha majd megtudja ?


Csak komoly valaszokat kernek,ha lehet...Köszönöm!


2013. márc. 25. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A világ legnagyobb problémáinak gyűjteményébe bekerül a kérdés. Nem a válasz.
2013. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 panini ***** válasza:
Mondtad neki valaha is, szűz vagy? Ha igen, és most kiderül, hogy mégsem vagy az,akkor van oka haragudni, hiszen hazudtál. Ellenkező esetben véleményem szerint nincs oka semmiféle haragra.
2013. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ez szerintem egy dologtól függ..arról hogy miből gondolja hogy szűzvagy.. ha elhitetted vele valahogy hogy szűz vagy és ő lesz az első abból nagyonnagy kopp lesz. NAGYON. NAGY. ráadásul 15 éves. itt még eléggé nagy a hiszti és a megmakacsolás hogy márpedigtehazudtálnekem . ha még nembeszéltetek erről csak azt feltételezi hogy azvagy érdemes lenne elmondani neki magadtól. Trust me .

19/f

2013. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha látja hogy nem csak azt akarod tőle, akkor nem lesz baj.
2013. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
miért bántódna meg? ..
2013. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem,erröl meg nem beszeltünk soha...Nem hazudtam neki.
2013. márc. 25. 23:59
 7/17 anonim ***** válasza:

ne is hazudj, a legjobb az őszínteség


mond el neki ha úgy érzed ideje már megbeszélni.. szerintem nem fog megharagudni ilyenért

2013. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Es Jockey sem az!


Komoly valasz nincs, a te baratnod, neked kellene tudnod.

2013. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A lány szűz még?

Ja, és ha nem mondtad még azt, hogy szűz vagy, akkor nem teheti szóvá, hogy már nem vagy az.

2013. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

miért mennyi ideje vagytok együtt, hogy még soha nem dumáltatok róla?

a szex is hozzátartozik az élethez, miért lenne ebből gond

megmondod és akkor mi van, ez már elmúlt N

2013. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!