Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul fog reagalni a baratnöm, ha majd megtudja, hogy nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

Regebben volt egy kapcsolatom egy 24 eves lannyal (17 evesen) akivel elveszitettem a szüzesegemet...

Most egy 15 eves baratnöm van akit nagyon szeretek,de meg nem tudja,hogy nem vagyok mar szüz es attol felek,hogy megbantom majd ha majd megtudja,hogy en mar nem is vagyok...

Szerintetek ez nagyon fogja majd bantani ha majd megtudja ?


Csak komoly valaszokat kernek,ha lehet...Köszönöm!


2013. márc. 25. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja észrevenni, hogy már nem vagy szűz! Illetve, félreértés ne essék, honnan venné észre? :)
2013. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csináld bénán és menj el hamar és utánna kérj bocsánatot akkor 100 hogy elhiszi
2013. márc. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
No és te hány éves vagy?
2013. márc. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De kit érdekel? :D
2013. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ö meg szüz, de meg varunk ezzel,mert en 17 vagyok es ö meg 15...Nem is akarom sietetni a dolgot döntse el ö, hogy mikor szeretne.
2013. márc. 26. 10:24
 16/17 anonim ***** válasza:

Mekkora probléma!

A lányok általában szoktak örülni(vagyis akiket én ismerem),ha a pasijuk nem szűz!

Ha ezért megharagszik, akkor érdekes egy barátnőd van

2013. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam akkor emberek, köszönöm! :)
2013. márc. 26. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!