Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mivel szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mivel szoktátok nyugtatni magatokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha tényleg azt éreztétek hogy teljesen kivül-belül tökéletes számotokra az illető közös terveitek voltak már stb. Ilyenkor mit szoktatok "mantrázni"magatoknak? Szüleim próbálnak segíteni, hogy jobb hogy ez előbb kiderült hogy megcsaltak és elhagytak stb gondoljak bele milyen nehéz lenne ha gyerekek is lennének és hogy még fiatal vagyok . de mégis annyira nehéz felfogni, hogy ő már nincs nekem :( Tudtok pozitív gondolatokat írni, vagy hogy ti hogyan tettétek túl magatokat az első komoly több éves első szerelmi szakítás után? Nagyon szükségem lenne tanácsokra, mert totál el vagyok keseredve! Köszönöm szépen !!
2013. márc. 26. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy jó vagyok, megérdemlem azt, hogy boldog legyek és biztosan jön valaki, akivel az leszek!
2013. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alkohollal, drogokkal, szerencsejátékkal

(nem)

2013. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan nem volt, hogy kívül-belül tökéletesen illettünk volna egymáshoz. Pont azért szakítottunk, mert sajnos kiderült, hogy nem. Ilyenkor azzal vigasztaltam magam, hogy jobb is, hogy vége, mert nem volt jó ez és az/átvert stb.

Ha jól olvasom, téged megcsaltak. Tehát akkor belül mégsem volt olyan tökéletes számodra.

Gondolj arra, hogy átvert és hogy jön majd más, aki jobban megbecsül.

2013. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZA-BAD-SÁG!
2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
általában arra gondolok, hogy jó nő vagyok és mennyi pasinak kellenék, ha ő nem becsült meg akkor majd jön más aki megfog.. addig is bulizok(de csak ésszel) szórakozok eljárok ide-oda és ennyi próbálom jól érezni magam.. miután túltettem rajta magam meg tényleg jól érzem magam!
2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mindig gondolj arra hogy VALAMI JOBB VÁR RÁD !!! :)
2013. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolok mekkora szemétláda, a negativ dolgaira gondolok a rossz tulajdonságokra, aljas húzásokra arra amit nem szerettem benne, hogy úgyse illetünk össze és jó, hogy időben kiderült. Sokkal jobbat is fogok találni. A szüleim nyugtatgatnak de az nincs akkora hatással mint amit én gondolok róla. Tudatosan "lebeszélem magam" róla. Nekem ez bevált, már alig akarom visszakapni :D
2013. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
IDŐ vagy nekem a hevay metal
2013. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!