Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz barátnôt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz barátnôt találni? 19 éves vagyok, még sincsen barátnôm.

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igazán könnyű válaszolni egy ilyen értelmes kérdésre. Tehát a válaszom: csak.
2013. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ha találnál, akkor pár hónap alatt úgyis lelépne, te meg összetörnél miatta.
2013. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kerestél?
2013. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok de még nem volt, de én mondjuk tudom az okát: ronda vagyok, mint szörny! :D
2013. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen keresek állandóan.
2013. márc. 26. 15:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Szokásos kérdés. Az összes infó ráadásul az, hogy ff-vagy és 19 éves.

Általánosságban azt tudom mondani, hogy relativ mi nehéz vagy sem és rengeteg dologtól függ. De legfontosabb, hogy MERJ odamenni a lányokhoz, megszólítani, beszélni vele tehát ismerkedni.

Ja és sok olyan baránőtlen ismereősöm van, aki elköveti aztaz hibát, hogy él egy idealizált kép a barátnőről a fejében. Amit ő elképzel. Ez aztán magyarázatul szolgál neki arra, hogy miért ne menjen oda xy lányhoz. Mert nem úgy néz ki! Ja hát igy rohadt nehéz barátnőt találni tényleg. Nem azt mondom, hogy a csúnyábakra kell ráugrani, hanem az hogy minden lányban meg kell látni a szépet. Legalább egy bizonyos pontig.

2013. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyű...

Főleg ha van egyénisége az embernek.

2013. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Manapság inkább azzal van baj, hogy a nők azt mondják hol van normális pasi a pasik azt kérdik hol van normális nő? Namost ezek a normálisak nagyrész otthon ülnek a gép előtt, és maximum bevásárlás közben anyucival, vagy apuval vagy munkahelyen vagy iskolában lehet összefutni. Utcán felejtős.
2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a tökéletes megtalálásához türelem kell. Egyébként szerintem még nagyon fiatal vagy/bár nálam már idősebb:D/ ne parázz ezen:)
2013. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah és ha nem tartod magad szépnek,akkor ne próbálj a facebookon keresztül ismerkedni...mivel ott tényleg nem látja senki h milyen a személyiséged(az oldalon oly nagyra tartott belsőd-ami állítólag a lányoknak elég és a fő dolog,ami számít),csak azt h h nézel ki.
2013. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!