Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnôm idôsebb férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnôm idôsebb férfiba szerelmes. Segítség! Nem csak az a baj hogy ôt szereti hanem hogy másra rá se néz. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 8.-osként ballagunk, osztálytársak és persze legjobb barátnôk vagyunk. Ô idén lett 14 éves.


Egyszer elment egy elôadásra és ott SZERELMES lett egy nála 20 évvel idôsebb férfibe. Majdem mindent kiderített róla, teljesen átlagos (NEM pedofil) ember.

Mindent megpróbált, hogy jóban legyenek és már köszönô viszonyban vannak.


Már másfél éve tart a szerelem és rá se néz másra.

De szerintem nem szeretne tôle semmit a kiszemelt. A lány úgy van vele, hogy vár 6 évet a "járás"-ig. A barátnôm érett, de nem ribanc!!!


A barátnôm apukája még a lány születése elôtt meghalt, de van egy nevelôapukája aki már 8 éve neveli ôt. Ezt az embert magázza (50-60 körüli).


Nagyon féltem, és már nem tudok mit tenni.. belenyugodtam.. mindenkiben ôt keresi!

Kérlek segítsetek!

Aggódó barátnô


2012. jún. 15. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 13-14 évesként szerelmes voltam egy tanáromba aki kb 18 évvel volt idősebb :D de ez nem nevezhető szerelemnek. Kicsik vagytok ti még ehhez ;D Majd kinővi a barátnőd :D
2012. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zseni001 ***** válasza:
Erre nehéz mit írni, sajnos. Nem igazán jó a helyzet, főleg akkor, ha az a bizonyos "6" év után megmondja neki az ürge, hogy bocsesz..., de az is lehet, hogy elmegy főiskolára vagy egyetemre vagy másik városba, akkor elfelejti, kinövi...
2012. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másfél éve róla álmodozik, tudja mikor dolgozik.. csak rá gondol. Amúgy rajta kívül senkinek nem tetszik a pasas.. szerintem eléggé érdekesen néz ki..
2012. jún. 15. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az a pasi nem akar tőle semmit, akkor úgysem fog történni köztük semmi sem!!!

Ne aggódj, majd "kinövi" ezt a "szerelmet"...:)

Ha viszont bepróbálkozna nála a hapsi, akkor kezdj el aggódni!!!

2012. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányos gyerekszerelem alapvető kritériuma, hogy az illető elérhetetlen legyen, így azt képzel róla, amit akar. Nem a fickóba szerelmes, csak az érett erős férfiba, akit elképzelt magának. Majd kinövi...
2012. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az apukája miatt van ez a dolog.. a férfi az apja is lehetne.

Teljesen igazatok van.

Köszönöm a válaszokat!!

2012. jún. 15. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel gond, az én férjem is 20 évvel idősebb nálam és nagyon boldogok vagyunk együtt! Van egy csodás kisfiunk és teljesen meg tudom érteni a barátnődet, mert én is ilyen idős koromban szerettem bele életem szerelmébe! És lám, ez nem tiniszerelem lett. :) Nem gond, ha mindenkiben őt keresi. Nekem nem volt más barátom a férjemen kívül és nem is lesz! Feltétel nélkül szeretjük egymást, az érdeklődési körünk is megegyezik, fiatalos, jól tartja magát. Ha tényleg nagyon szereti, már pedig a leírtak alapján szerintem tényleg szereti, akkor még a jövőben egy pár is lehetnek! Mellesleg ha sikerül majd összejönniük (mikor a leányzó már picit azért idősebb lesz) a férfi se csak azért lenne vele valószínűleg, mert nem talál jobbat, hanem mert ő is megszerette. És ha már köszönő viszonyban vannak, akkor azért lehet belőle még házasság is! Ha érett gondolkodású, akkor ő is el tudja dönteni, hogy mi kell neki és mi nem, fel tudja mérni, hogy a férfi milyen közel áll hozzá és a reakciókból is le tudja szűrni, hogy mi a szitu! Nehéz ezt így megfogalmazni, csak az tudja ennek az érzésnek a valós jelentőségét, aki már tapasztalta! Nagyon szurkolok a barátnődnek, hogy boldog legyen a választottal! :)

28/N

2012. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!