Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb fiú barátom beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom beleszeretett egy lányba aki nem szerelmes belé, az a lány pedig az egyik barátnőm. De emiatt a fiú elhanyagol engem pedig a legjobb barátom volt. Van ötletetek, hogy hogyan tudnám "visszahódítani" magamhoz, mint barát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúbazzeg, ritka önző nő vagy, már nem azért.
2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam oda, hogy ezzel a lánnyal már járt 2-szer és mindig szakított vele a lány.....és szerintem az nem önzőség, hogy rosszul esik h a legjobb fiú barátom már le sem szar....
2013. jan. 10. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Te azt írtad, hogy VISSZAHÓDÍTANI. Az egy dolog, hogy rosszul esik, hogy nem barátkozik veled, a másik csaj miatt. Tőle akarod elvenni. Ezt jelenti a visszahódít szó. Márpedig valakit, aki csak barát, elvenni olyantól, akit szeret, hát elég betegesen féltékeny dolog.
2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek téged.

Sajnos nem túl sok módja van, mert egy szerelmes ember megy vakon előre. Talán keresd a társaságát többször! Próbáld felállítani azt a helyzetet ami régen volt, de számíts rá, hogy most a Te részedről sokkal többet kell tenni ezért, és ne haragudj rá amiért elvakult egy kicsit ilyenkor.

De a lényeg, hogy tarts egy szintet mindenképpen vele mert nem hinném a leírás alapján, hogy hosszú lenne a kapcsolatuk, te barátként viszont ottmaradsz neki. :)

2013. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek köszönöm :) Nem haragszom rá csak rosszul esik :/ csak az a baj, hogy én külföldön élek, és így nehezen tudunk beszélni :/
2013. jan. 10. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:

idézőjelbe rakta a visszahódítani szót szóval aki megakarja érteni az meg is fogja.

Nekem két igazi barátom van.Az egyik fiú.:D

ha becsajozik akkor mindig furcsa lesz,nem mer annyira merész lenni mint amúgy mert fél hogy nem tetszik majd a csajának hogy velem lóg vagy megölel vagy ha azt mondja hogy szeret.Eleinte én is úgy éreztem hogy elhanyagol meg hasonlók,de tudom hogy miért csinálja és megértem:D

Próbáld meg elfogadni elég szar a harmadik embernek lenni de attól ti még barátok maradtok.:D

2013. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!