Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok nagyon szeretem a páromat és eddig nem sokat tudtunk találkozni, mindketten nagyon idegesek vagyunk amikor beszélgetünk mivel lehetne oldani a feszültséget? Mik azok a témák amiket nem lehet 5 perc alatt kibeszélni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Bármi ami hirtelen eszedbe jut...pl.-mi a kedvenc kajád? -palacsinta -hmm egyszer elmehetnénk enni..amúgy a nagyim nagyon finom palacsintát csinál...sokszor vagyok nála..
2013. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lisadm97 válasza:
ha nem megy a beszélgetés az nem jó ..... nem illetek össze ha nincs közös témátok ..
2013. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feszültségoldó izzítás. Hőntartás ideje 6-10 óra. Hűtés levegőn.
2013. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
etilalkohol
2013. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy eddig keveset találkoztunk és egy hosszú szünet után le szoktam fagyni.
2013. márc. 29. 13:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő az első és nagyon szeretem.
2013. márc. 29. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiszed, hogy szereted. Ha szeretnétek egymást, lenne közös téma, meg nem lenne idegesség, feszkó.
2013. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom a problémát, optimizmus.

Nem görcsöltem és így beszélgetni is nyugodtabban tudtunk.

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 1. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valakinek 14 évesen párja???

Inkább ezen gondolkozz el, ahelyett, hogy olvasnál vagy tanulnál...

Jó, legyen valami bizsergés ilyen fiatalon, de ne "párja" legyen már egy 14 évesnek...

2013. ápr. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!