Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék volna egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék volna egy lánynak, egy rajz róla?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem.Szeretném elhívni randizni és kedveskedni neki valami egyedi ajándékkal. Ti örülnétek neki?

Én nem tudok olyan jól rajzolni, de egyik ismerősöm nagyon profi, ő rajzolná meg akkor is jó lenne?



2013. márc. 26. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kreatív, persze az lenne az igazi ha te rajzolnád, de meg így is jó az ötlet.
2013. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy "majdnembarátnőm", akivel kétszer találkoztam. A második alkalomra lerajzoltam...

Nem lett sikere...

2013. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves dolog. (És ez fordítva is működhet?Hogy a lány rajzol a fiúnak? =D )
2013. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aranyos ötlet :)
2013. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az ötlet jó, meg értékelném, hogy ilyenre gondolt, de őszintén szólva nem túlzottan örülnék neki, mert nem akarnám magamat nézegetni. Akkor már inkább úgy, hogy mindkettőtöket lerajzolja együtt.
2013. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2013. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyon ötletes lenne.

De szerintem legyen benne valami különleges......

Pl. Fekete fehér szürke vagy minden fekete fehér szürke és pl a szeme színe az eredeti.

2013. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!