Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok szexuális kapcsolatot tartott fenn az unokaestvérével?

Figyelt kérdés
Az a rokon már családanya, él boldogan, az eset akkor történt amikor még nem volt a mostani férjével. Ráadásul a helyzetet bonyolítja, hogy egy másik (2.)unokatestvér is igen fiatal, vidékről felköltözött Bp-re (amivel nem lenne baj mert én is egy kis faluban nőttem fel) és benne van a pasizhatnék, attól sem riad vissza, hogy a páromnak kínálja fel magát. Holott már a mennyasszonya vagyok és ő ezt tudja. A párom szerint semmi nagy dolog nincs ebben, mert nem vérrokonok. És én csak irigy vagyok, mert nekem nem voltak ilyen és ehhez hasonló szexen alapuló kalandjaim. Én nem irigynek érzem magam, hanem rosszul ettől az egésztől.
2013. márc. 26. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ránéznék és azt mondanám.Na takarodj!
2013. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1:Laci te vagy az?
2013. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
ha TARTOTT, akkor már vége. ne foglalkozz vele. az mostani kísértést, ha visszautasítja a vőlegényed, akkor sincs gond!
2013. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 first blood ***** válasza:
unokatestvér nem vérrokon? beltenyészet...
2013. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom vele, ugyanis nem tudom mi az az "unokaestvér" :D
2013. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az egyik ismim pont a napokban mesélt egy hasonlót...

ő elég fiatal és az unokatesójával sexelt,majd mondja,hogy annak csaja is van akitől gyereket vár.

hát mondom,jó nagy paraszt,de nem értette,hogy miért.

Nekik ez csak egy játék volt.o.O

2013. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
unokatestvérrel még házasodni is lehet.. nincs ebbe semmi olyan nagy dolog.. ami volt elmúlt.
2013. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dehogy olyan képeket tartogat már évek óta amin ketten vannak ... úgy. ?????
2013. márc. 26. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:
kalap,kabát!
2013. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 first blood ***** válasza:
Valaki árulja már el, hogy az unokatestvér mióta nem vérrokon? Nem hiszem el, hogy ennyi sötét ember van. Unokatestvérrel, hogy lehetne már házasodni? Taigetosz pozitív.
2013. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!