Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mindenről lemaradok mivel egy olyan pasiba vagyok már x éve szerelmes aki még csak észre sem vesz és egyszerűen hiába kínálja más pasi tálcán magát visszautasítóm mert tudom, hogy megbánnám. Viszont már 19éves leszek és érzem, hogy e-miatt mindenről lemaradok, hisz a kiszemelt sosem lehet az enyém akkor mégis miért várok rá? Ez a női logika ami semmire nem vezet.
2013. márc. 26. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

19 évesen még bőven van időd.

De ideje lenne elfelejteni és belekezdeni egy másik pasival.Nem kell rögtön mindenbe bele ugrani csak menj el vele,érezd jól magad.Hidd el ő eltereli a figyelmed

2013. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nála, ha visszautasít ennyi volt....
2013. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt.

Úgy látom, hogy te is az a típus vagy, mint én, így sajnos nem lehet mit kezdeni vele. Ameddig szerelmes vagy valakibe, nem fog működni mással sajnos. Ha próbálkozol és "nem maradsz le", az sem lesz pozitív élmény, így inkább jobb "lemaradni".

Vagy mégis tied lesz a kiszemelt, akibe szerelmes vagy, vagy pedig idővel elfelejted, és jön más, aki viszonozza. De megerőszakolni érzéseket szerintem nem lehet, legalábbis nekem sosem sikerült.

2013. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellesz neki akkor felejtsd el, van még ezer srác a világon
2013. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!