Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek munkanélküli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek munkanélküli, álláskereső pasival?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem túl régóta az, és előtte rendszeresen dolgozott akkor igen.
2013. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
DEHUSZ a minimum :D "ARBEIT MACHT FREI"
2013. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pályakezdőre gondolok
2013. márc. 26. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

pályakezdő.... az exem 25 évesen "pályakezdő" volt, mivel 18 évesen levizsgázott, megkapta a szakmáját, és azóta lusta volt melót keresni. 4 hónapig voltam vele, mialatt "melót keresett". mondanom sem kell, az egész kapcsolatunk arról szólt, hogy őt el kell tartani, mert "jajj szegény nem talál munkát már 7 éve". undorító módon kihasználta az egész családomat, pl a testvéremtől kért kölcsön pénzt, hogy nekem ajándékot vegyen... persze az ajándékból annyi lett, hogy elmentünk együtt bulizni, és ÉN fizettem a belépőjét, a fogyasztását is... Hónapokkal később derült ki, hogy minden családtagomtól kért pénzt különböző indokokkal, és persze kérte őket, hogy ha lehet kezeljék diszkréten, mert neki ez kínos... Senkinek nem adott vissza egy fillért se. Szakítás után a nála maradt telefonomat, de még a ruháimat, se a könyveimet nem volt képes visszaadni!!


hirtelen ennyi jutott eszembe a pályakezdő olvastán...

nagyon remélem, hogy a férfiak többsége nem ilyen!!!


mellesleg én, 19 éves létemre, lányként képes vagyok melót keresni, pedig érettségi előtt állok. a párom 20 éves létére, szakma tanulás mellet szintén képes dolgozni, pedig nem szorul rá, egyszerűen jobbnak érzi megkeresni azt a pénzt, amit elkölt, minthogy szüleitől kérjen (akik adnának is neki).


hát ennyi a véleményem.

2013. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

OFF: A pályakezdő az nem hét évig lengeti otthon... :D

Nem kellett volna vele összejönni, akkor lehet, hogy nem kevernéd a szezont a fazonnal.

2013. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:51


Az exed egy lusta tohonya lejmolós disznók mintaképe, és nem pályakezdő.

2013. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta kapott munkát?
2023. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!