Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, ha egy férfi és egy nő személyesen nem tud vagy nem sűrűn tud találkozni, általában megszakad a kapcsolat közöttük?

Figyelt kérdés
Leginkább az interneten fenntartott kommunikációra értem. Nem csak párkapcsolati kérdéskörben értendő.
2013. márc. 26. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ellaposodik, a net pedig nem tudja azt nyújtani, mint az élet, egy igazi kapcsolat, legyen az bármilyen
2013. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert nincs értelme netes kapcsolatot fenntartani.
2013. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert unalmas egy idő után, hogy azt se tudod, kivel beszélsz. Egy olyan ember, akit csak neten ismersz, nem igazán része az életednek, és addig, amíg ez személyes találkozóval nem változik, előbb-utóbb (a felek lelkesedésétől és szimpátiájától függ, mennyi idő után) az egész dolognak a lelke oda.
2013. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, nálam nem szakadt meg mindig, feltéve ha az illetővel nagyon jókat beszéltünk, meg igénye volt az én agyament "humoromra"

volt hogy előfordult 2-3 hónap szünet, aztán egyikünk írt hogy talizzunk, taliztunk, eljártunk megint iszogatni (vagy mást) megint szünet aztán így tovább

ha valakivel megszakadt a kapcsolat, ott ált. élőben is csak azért lógtunk egymással hogy ne egyedül unatkozzunk otthon... de nem volt soha az a "údevárom már hgy lássam"-érzés. mind haver, mind lover esetén.

szerintem ez a kulcs, kit mennyire érdekli a másik.

2013. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. :)
2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem ez azért van, mivel általában azokhoz az emberekhez és dolgokhoz kötődünk amik jelen vannak a mindennapi életünkben és szerves részei is annak. És ez mindegy, hogy férfi és nő vagy két azonos nemű egyén között van. Ha nem találkoztok kevésbé vagytok hatással egymás életére. Még ha napi rendszerességgel is beszélgettek a neten keresztül, hiányzik belőle a fizikai kapcsolat. Kevesebb inger ér (nem látod, hallod, érzed, tapintod).
2013. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az, hogy valamelyikük nagyon gyáva..
2013. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
23 és 27 közt.
2013. márc. 26. 23:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert nem is igazán érdeklődik a másik iránt.

Mondok egy példát. Több mint 3 éve levelezek egy sráccal, egyszer sem találkoztunk még, mégsem laposodott el a kapcsolat. Érdeklődünk a másik iránt, annak ellenére, hogy van saját életünk. Telefonon sem beszéltünk még soha, de a levelek nem maradhatnak el, ehhez pedig 2 ember szükséges.

2013. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!