Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő normálisan ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő normálisan ki van elégítve, akkor mennyire foglalkozik másik pasikkal?

Figyelt kérdés
Mond olyat másnak, hogy mennyire vonzódik hozzá és megfordult a fejében, hogy megcsalja a párját? Főleg, ha egy légtérben van a pasijával és az említett személlyel.
2013. márc. 27. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez nem kielégítettség kérdése. Neveltségtől függ. Aki több pasival is foglalkozik annak van neve, ez pedig a RIBANC.
2013. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, ha egy kapcsolatban levő nő más pasikkal kezd foglalkozni, a kielégületlenségen kívül: érzelmileg nem kapja meg amit akar, vagy csak olyan típus, hogy hajtja a vére, kell neki a "változatosság", vagy csak elcsábul. De ugyanígy lehet, hogy még ha fennáll is ezek közül bármelyik, akkor sem csalja meg a párját. Emberfüggő.
2013. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint mindent megkap tőle, de hát én ezt nem tudom elhinni, mert akkor nem csinálná ezt.
2013. márc. 27. 15:09
 14/23 anonim ***** válasza:
de mit csinal????
2013. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Elmondta, hogy mennyire vonzódik hozzám és sokszor megfordult a fejében, hogy megcsalja a barátját velem. Nagyjából ilyenek.
2013. márc. 27. 15:20
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor nem szereti a párját, és nem is tiszteli!

Ha egy nő ilyeneket nem csak gondolja, hanem ki is mondja neked, az nem egy fillért sem. Ezt én nőként mondom.

2013. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ohhh... tudom... volt már ilyen velem :) bár nem ennyire volt élesen kimondva, de ez volt a lényege:) nyugi.. a lényeg, h hagyd..
2013. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Semennyire
2013. márc. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Komám, te ribanccal ismerkedsz akkor:

Dr. Dre - Bitches ain't shit

2013. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A megcsalás és kikacsingatás nem neveltetés, meg egyénfüggő... Volt olyan pasim, akit megcsaltam, nem tagadom, de ő sem érzelmileg, sem testileg nem elégített ki. Mostani párommal a kapcsolatunk egyre jobb és jobb (1 éve vagyunk együtt), minden tekintetben kielégít, így eszembe nem jut más pasival foglalkozni. Megnézem legfeljebb, h hmm jópasi, de ennyi.

21L

2013. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!