Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pszichés problémád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pszichés problémád, ami belezavar a kapcsolatodba?

Figyelt kérdés

Olyan emberek élethelyzetét szeretném megismerni, akiknek valamilyen pszichés problémájuk van, és ez belezavar a kapcsolatukba. Lehet ez pánikbetegség, fóbia, stresszel kapcsolatos dolog, egyéb félelmek, önbizalomhiány, stb.

Mit teszel azért, hogy ez elmúljon? Miket próbáltál már?

Hogyan tolerálja / nem tolerálja a párod ezt?

Esetleg szét is mentetek emiatt?



2013. márc. 27. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs, de voltam már együtt olyannal, akinek volt. Sajnos nem sok jövője van úgy egy kapcsolatnak, ha az illető rá is vetíti ezeket a párjára. Az pedig egyenesen kapcsolatgyilkos, ha a párja akarja meggyógyítani az illetőt.
2013. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én minden áldott nap megkapom a szüleimtől, hogy csak plusz teher vagyok, csúnya, semmi értelmem, kövér vagyok stbstb.

Emiatt néha nagy hangulatingadozásaim vannak, de a barátom ezt rendkívül jól tolerálja és nagyon sokat segít.

2013. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek nincsenek,csak súlyos gyermek kori bántalmak...

Ami miatt nem is igazán vagyok alkalmas kapcsolatra.

2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert nincs miatta kapcsolatom :(
2013. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen túl ronda vagyok bármiféle kapcsolathoz, és csak undort tudok kiváltani a nőkből. Bár van pár pszichológiai problémám (és nem, nem az önbizalomhiány, mert teljesen reálisan látom magam, hogy egy ocsmány szörnynek nézek ki), de ez még sosem játszott szerepet, mert még sosem volt kapcsolatom, mert messziről elkerülnek a lányok a külsőm miatt.
2013. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3-nak: ezt úgy érted, hogy minden pszichés problémának valamilyen gyermek korban elszenvedett bántalom az okozója?
2013. márc. 27. 16:01
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 És mi az a probléma, ami miatt nincs kapcsolatod?
2013. márc. 27. 16:02
 8/16 A kérdező kommentje:
#1: igen, a pszichés problémákat mindenki csak saját maga tudja megoldani, de egy kapcsolatban a másik fél azért sokat segíthet, nem? Nálatok hogyan volt?
2013. márc. 27. 16:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátom a családi körülményei miatt (folyton verték,visszahúzódó volt, nem voltak barátai,stb) nehezen nyílt meg, iszonyat nehezen. Semmit nem mert elmondani, nem tudta, hogy ha egy probléma van azt hogy kell kezelni,mert otthon úgy ment,hogy nem beszélték meg egymással, kapott két pofont és el van intézve. Nekem kellett megtanítani arra, hogy működik ez egy normális életben.

Az elején nehezen viseltem, sok konfliktus-sírás-hiszti volt emiatt, aztán amikor rájöttem, hogy emiatt van, akkor türelmesebb lettem, és ezáltal ő is felszabadult.


Én elég önbizalomhiányos voltam, mert kövér vagyok, nehezen fogadtam el, hogy van aki képes így is szeretni, pedig még én sem szeretem magam, akkor ő hogy tudja elfogadni... Főleg a szexben voltak emiatt problémák inkább, de a bizalom épülésével, az idő múlásával, és a sokszori dicsérő szavakkal ez alábbhagyott.


Mindennek a kulcsa a türelem, és egy megértő társ aki segít átvészelni azt az időszakot, amíg az ember "összeszedi" magát :)

2013. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindketten pánikbetegségben küszködünk, ezért megértjük egymást, és segítünk is egymásnak. Szóval ha én vagyok letörve, akkor ő vigasztal, és ez fordítva is igaz.

Lehet, hogy nem vagyok tökéletes lelkiekben (az önbizalomhiányról már nem is beszélve XD de párom óta ez már javult, régen csúnyának éreztem magam, most már nem), de attól még lehet párom. Ráadásul az ilyenekben tapasztalataim szerint nagy segítség tud lenni, ha van aki támogat.

2013. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!