Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért érzem ezt? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért érzem ezt? Nagyon szeretem, nem vagyok szerelmes, még is hiányzik. Kérlek nézd meg és ha van/volt tapasztalatod/problémád hasonló kérlek írj! Részletek alább! Thx

Figyelt kérdés
Sosem használtam ezt az oldalt, a családommal beszélem meg a dolgaimat de most úgy érzem talán mások (komoly!) véleménye is segíthetne és egyben nagyon érdekelne is főként tapasztalatok miatt. A barátnőmmel egy évig voltunk együtt, előtte mindkettőnknek voltak jelentéktelenebb kapcsolatai. A családom is nagyon szerette, és ez fordítva is hasonlóképp volt :) Elmondhatatlanul szerelmesek voltunk majd az én szerelmem picit alább hagyott és iszonyatosan szeretem mèg most is..de a szerelem szeretetté vált. Szinte már családtag volt. De nagyon fiatalok vagyunk (17) és engem elkezdett érdekelni, hogy esetleg mèg tapasztalatot kéne szerezni másfelől is. Nagyon hiányzik, és hiába nem vagyok szerelmes, szeretem. Csak azért nem vagyok vele mert féltem hogy egyszer önkéntelenül verem "át". Nem tudom mit tehetnék. Neki van már valami srác, nekem is alakul.. Mégsem ugyanaz. Folyton az emlékekre gondolok és nem tudom elfelejteni. Hiába van bennem a kíváncsiság mások felé, mègis vele képzelem el a jövőmet. Azonban döntenem kellett főként miatta, és mivel nem akartam ezzel bántani inkább elszakítottam tőle magamat. Nem vágyom arra hogy másba legyek szerelmes, inkább csak arra vágyom bárcsak újra átélhetném ezt vele. Furcsa??.. :) rágódom egy ideje én is. :( kérlek probaljatok rendesen válaszolni, arra lenne nagy igény :)

2013. jan. 11. 00:36
 1/10 anonim válasza:
100%
iii :/ nem irigyellek... biztos nehéz lehet... hát mérlegelni kell, hogy mennyire szereted őt,vagy inkább szabad akarsz lenni, vagy hogy, ha újra összejönnétek meddig tartana... lehet csak arra volt szükséged, hogy érezzed hogy elveszítheted és így rájöttél hogy mennyire szereted... remélem segítettem, vagy válaszom hasznos volt valamennyire. :) 20/lány. :)
2013. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ez így lehet valahogy.. Mérlegelnem kellett és megtettem de úgy érzem hogy kb patt helyzetben vagyok. Nem tudom mi a jó.. Se előre se hátra :/
2013. jan. 11. 10:20
 3/10 A kérdező kommentje:
De majd valahogy talán megoldódik.:) és köszi a választ egészen hasznos volt!
2013. jan. 11. 10:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden szerelem egyszer szeretetté fog válni, akármennyire is küzdesz ellene. Gondold át milyen lenne újra vele és ha arra jutsz, hogy ő kell neked, akkor lépj, amíg még nem késő. Igazi szerintem egy van az életben és ha megtalálod sose engedd el!



Én egy fordított helyzetben vagyok most. Szeretem a párom,d e nem vagyok szerelmes. Abban bízok, hogy a szeretet egyszer majd, ha sok mindent megélünk együtt szerelemmé válik.

2013. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele hogy ez így működik csak.. Hát kíváncsi vagyok azonban ő valahol túl tökéletes. Remélem neked is megoldódik nekem pedig el kell engednem és ha kiderül hogy ő az igazi akkor remélem majd egYszer visszakaphatom :)
2013. jan. 11. 11:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez az egyetlen hozzáállás ami könnyíthet
2013. jan. 11. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem miért mentetek szét. ?? Az h a hatalmas szerelem egy év után már kicsit visszafogottabb lett sztem nem ok arra h szakítsatok de a ti dolgotok. Amúgy elhiszem h nehéz . Próbálj vele találkozni és elmondani neki h mi van veled mi az igazság. Ha megérti akkor szerencséd van és ha van annyira jófej és ti is akarjátok talán újra megpróbáljátok. Ha viszont nem az szívás. De azért hajrá :DD
2013. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tudom mi a bajod. Velem is volt már ilyen igaz 14 vagyok. Te egy tökéletes világra vágysz. Itt egyszerree lehetsz szabad, de ha szeretethiányod van akkor meg ott a barátnőd aki meg elkényeztet. Sok ember akar ilyen világot magának. Ha túl sokat képzelőtsz vele belekavarodik a valóság és a dolgok nagyon kuszák lesznek. Felejdsd el hgy szereted legyél nagyon kemény és akkor elmúlik máshogy nem . Sok sikert.
2013. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez az első amiben érzem hogy te tudod miről van szó. Sajnos igazad van. Lehet később csak rá vágynék de egyelőre pontosan.. A szabadság is jó érzés és sosem voltam az a típus aki átver másokat. Főleg nem őt. Talán ezért is mentünk szét részben.
2013. jan. 11. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:
mi lett veletek? :)
2014. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!