Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk örülnek ilyen ajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk örülnek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Már lassan szokásommá vált hogy adok a barátomnak ünnepekkor szülinapján egy plüssállatot amit én varrtam. Ő azt mondja nagyon tetszik neki meg imád érte hogy ilyen ügyeskezű vagyok meg gyűjti őket, legszebb hogy tőlem van stb. Tényleg örülhet neki vagy csak mondja? Ti örülnétek? Persze mindig kap mellé valami mást is.

18/L 18/F


2013. márc. 27. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a 31éves bátyám is szereti a plüssöket főleg a kulcstartókat ami plüssös szóval létezik, hogy tényleg örül neki :D
2013. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy saját kézzel készíted, az egy tuti jó pont szerintem. Ha a barátnőmtől ilyet kapnék, nagyon örülnék neki... :)
2013. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak.
2013. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!