Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat egy biliárd asztallal lepném meg szülinapja alkalmából. Jó ötlet? Örülnek a pasik ilyesfajta ajándéknak?

Figyelt kérdés
Szeret bowlingozni meg hasonló, de még sose biliárdoztunk. Viszont bowling pálya az necces lenne.Megkérdezni tőle pedig nem akarom, mert meglepi lenne. Vagy ha még esetleg van valami különleges ötletetek, amivel felköszönthetném, azt megköszönném.
2008. okt. 19. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem sok helyet foglal, útban van és személy szerint nem is szeretek biliárdozni. Véleményem szerint a férfiak többsége nem örülne neki.
2008. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos 3 hétig megüdvözült mosollyal járnék, ha azt kapnék :)
2008. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem tudnám hova rakni, szóval én ráncolnám a homlokom rendesen. viszont ha lenne helyem, én örülnék neki, meg egy ideig biztos megszaporodnának az otthon sörözős bulik a haverokkal.
2008. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Helye az lenne..meg amúgy én imádok biliárdozni,szeretünk együtt csocsózni,stb..szóval én is hasznát venném:)azért gondoltam erre..
2008. okt. 19. 13:16
 5/6 anonim válasza:
Fényesre nyalnám a segged egy bilcsisztalért))))a bittos!!
2008. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Én is díjaznám, csak 500.000 alatt nem érdemes venni (gagyi). Ha ilyen jól megy neked, húzass fel egy kis fűthető garázst a srácnak :)


Vagy vegyél helyette neki kocsit, motort.. annak több haszna van.

2009. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!