Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket zavar ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavar ha a pasitok videókat, képeket néz lányokról?

Figyelt kérdés
tudom, hogy hülye vagyok, de annyira zavar...hogy egyik barátjával mindig küldözgetnek egymásnak linkeket és meztelenül táncoló csajokat bámul...nem csal meg, tökéletes minden, imádjuk egymást már fél éve, de akkor is annyira zavar, hogy ezeket nézi. mondani nem akarom neki, bár a tekintetemből már szerintem kivette. tudom, hogy nézi, minden pasi néz ilyeneket, nem is mondanám neki, hogy ne, de ezekhez a csajokhoz képest úgy érzem magam mintha csak beérné velem, és azért nézi ezeket mert én nem vagyok olyan jó:/
2013. márc. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
hány évesek vagytok?
2013. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 18, ő 22. tudom én is valahol, hogy ez gyerekes gondolkodás részemről, de mégis zavar, és valamiért nem tudok ezen túllépni...
2013. márc. 27. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

jobban zavarna ha pasikat nézne..

mond neki, h legalább ne előtted tegye, kis empátiát gyakoroljon, és te is nézegetheted a tökéletes testű srácokat, vond le a konzekvenciát

2013. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sosem fogod igazán elfogadni...

Inkább beszélj neki erről,esetleg nézegessetek együtt képet.Hogy érezed.Ez semmiség.

2013. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Zavarna.

De vannak neki rólam képek és videók, nézheti azt!

2013. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) azt hittem le leszek oltva, most ez így jól esett, köszi a válaszokat:)
2013. márc. 27. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát én biztos mondanám neki, hogy na mi van??? Csajok, csajok? Én is sejtem, hogy megles ezt meg azt, nem is tudok ellene tenni úgy semmit, de előttem ne merjen és jobb is ha nem tudok róla, s mondjuk ha kifejezetten folyton meztelen csajokat les, akkor azért az már... Megsértődök rá az biztos és szerintem jogosan is. Most ha annyira nagy a szerelem, nem hiszem hogy másokat kéne folyton nézegetni. Lehet, hogy én maradi vagyok, de szerintem azért nem természetes ez, ha állítólag jól működik minden. Én ezért nagyon megtudok haragudni.
2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Na de csajok az attól is függ,hogy milyen gyakran néz!

Ha heti 1-2 vagy több hetente 1-2 alkalommal akkor nem gáz.Az csal maszturbáláshoz kell.

Ha hiszitek ha nem hiába nagy szerelem ide oda.Nem mindig a barátnőjére vágyik a srác.Értsétek meg.

Persze aki többször nézi az már függő.

2013. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha lányokról néz, akkor nem, de ha pasikról nézne akkor bevágnám a HP-t.

19/F (meleg)

2013. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!