Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzó lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó lányok! Ti hogy reagálnátok ha a barátotok ezzel állna elétek?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy nagyon vonzónak tartom ha egy lány dohányzik. Tudom, hogy ez sokak számára felfoghatatlan, mi lehet szexi benne de én annak tartom:) Szeretem nézni ahogy egy csinos lány beleszív a cigarettába, aztán kifújja a füstöt, szeretem ha rám fújja, magát a látványt nagyon szépnek tartom. A barátnőimnek meg is szoktam venni a cigit vagy valamilyen különleges, nőcis cigarettával lepem meg őket. Ti el tudnátok fogadni ha a barátotoknak ilyen "mániája" lenne? Vagy esetleg még partnerek is lennétek ebben, hogy a kedvére tegyetek ezen a téren? :) Nagyon szépen megkérek minden olyan válaszolni szándékozót, aki azt szeretné csak leírni hogy a cigi undorító, büdös, drága, legyen szíves ezt most nem megtenni! Köszönöm! És ha lehet kort is írjatok!
2013. márc. 27. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is tetszik, ha egy szép nő cigizik, én partner lennék, de lehet, hogy nem igen fogok rászokni:)

14/L

2013. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Azt hittem az lesz a kérdés,hogy ki cigizne a nemiszervével :D
2013. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
ezt már egyszer megkérdezted, de akkor megint leírom, hogy örülök, hogy volna pasi, aki nem verné ki a kezemből a cigit.
2013. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképp pozitív. Sok srácot ismerek a környezetemben, aki maga cigizek, de ha egy csaj elszív néha-néha egy szálat, akkor már bagós k.urva...:s
2013. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom még a véleményeket! :)
2013. márc. 27. 20:55
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Engem általánosságban szépnek tartanak, mostanság többen is "szerelmet" vallottak annak ellenére, hogy van barátom. Ezt most csak viszonyításképp mondom:D Na, hát én tuti nem tudnám ezt elfogadni. Szerintem alapvető gondok vannak ott, ahol az egyik fél szereti ezt, a másik pedig nem. Amúgy is fogamzásgátlót szedek, eszembe nem jutna ezzel mérgezni magam, nem is szabad elvileg mellette. Meg amúgy én ritkán iszok is.. figyelek magamra.. lehet ezért vagyok fiatalosabb kinézetre sokkal, mint amennyi valójában vagyok:D

Szóval, összességében, ha a barátom most ezzel állna elő, szerintem rosszul lennék.:( Sok mindenben kedvére teszek, de ebben képtelen lennék. :D

Bocsi:))

20/L

2013. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, dohányzó lányoknak szól a kérdés. :D Akkor meg se szólaltam. Mindenesetre sok dohányzó lány van, szóval szerintem nekik ilyen nem lenne ellenükre:) Legalább nem nekik kell venniük a cigit maguknak.:P
2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%

Segítsd őt a tüdőrákhoz!

Like tesó...

2013. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is szexi, ha egy szép lány cigizik, párom is mindig bámul, ha rágyújtok :)

Szóval én partner lennék ebben, de a nőcis ciginek nem örülnék, nem azért dohányzok, hogy divatoljak a vékony/rózsaszín/illatos cigimmel, szóval azért itt inkább előbb puhatold ki a lányzó véleményét :)

25N

2013. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A rózsaszín cigik speciel nekem sem tetszenek:) De volt hogy már külföldről rendeltem olyan cigiket amiket itt nem lehet kapni. Persze csak olyat vennék amit ő is szeretne.
2013. márc. 28. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!