Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves fiú vagyok, az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú vagyok, az osztályból tetszik 1 lány, nagyon jóba vagyunk. Többi lentebb, mit gondoltok? Főleg velem egykorú lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Úgy érzem tetszem neki, de ebbe nem vagyok nagyon biztos. Szerintetek túlzás lenne, ha meglepném valamivel Vantelin Nap alkalmából? Vagy várjak még, amíg kicsit biztosabb lehetek a dologban?
2010. febr. 12. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlzás lenne igen. Várjál még igen.
2010. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az öreg Vantelein megint bekavart.....
2010. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy apró ajándéknak szerintem örülne,és legalább biztosra is vehetné,hogy érdekel téged.Hátha ő is meglep téged.Hajrá,én szorítok nektek.
2010. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valami macit meg szíves bögrét vegyél neki, mert megrémiszted! Egy egyszerű célzás, vagy egy szerelmes idézet is nagyon bejön a lányoknak, mivel mi alapból romantikusak vagyunk :) Pl: Egy kis papírra kiírod az idézetet, vagy egy rövid verset és odaírod a neved és felragasztod az asztalja alá és utalj rá, hogy jó lenne benézni oda :P vagy pisild a nevét a homokba XD
2010. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél neki vmit mindenkép
2010. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
nem vagy tökös öcsi. én már rég basznám a csajt ÓVSZER NÉLKÜl.
2010. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél neki valentin-napra valamit, akkor azt név nélkül tedd, és apró jelek utaljanak rád. Lehet több is. Amúgy próbáld a baráti körét faggatni, hogy neki tetszel-e. 15/L
2010. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én lány vagyok, rám hallgass ;) !

adj neki valamit de ne névtelenül, szemtől szembe és adj neki 3puzit.. ez nem túl nyomulás, mert ez azt jelenti jó barátok vagytok! Ne túl csicsá s ajándékot adj, ne ékszert, az nagyon arra utal h tetszik neked, de ne is ilyen hülyeségeket hbögre vagy ilyesmi..

de azért előtte kédezgess a baráti körében h tetszel e neki ;)

2010. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vmi jó parfümöt
2010. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!