Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell a barátom vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a barátom vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja együtt vagyunk durván, az eddigi barátaim ilyenkor pedzegették,hogy mit szólnék ha bemutatna a szüleinek barátainak? Mert szerinte idejelenni.. De a mostani barátom soha nem célozgatott ilyenre..Múltkor is azért mutatott be a szüleinek mert felhívták,hogy menjen a megbeszélt helyhez,mert mennek a gyakorlati céghez aláíratni a papírt,pedig a barátom mondta,hogy az anyukája sokszor célzott arra,hogy szíven megismerne..Azoknak a barátainak bemutatott akivel Pécsen nagyon sokszor összefutunk.. Meg többen mondják neki,itt a tavaszi szünet hívjon le engem a faluba és bulizzunk együtt egy jót,de ilyenkor mindig úgy tűnik mintha hallani se akarna erről de kényszerből kinyögi,hogy " jaja," Múltkor pl mondta,hogy mennyire várja a nyarat merthogy,szeretne bulizni meg inni,haverja meg mondta neki és közben rám nézett,hogy " de vele" erre a barátom:"ja".. Én soha nem voltam még ilyen helyzetben és nem tudom mit gondoljak,hogy valójában szégyell engem vagy nem tudom.. Ti mit gondoltok?


17/L 16/F


2013. márc. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

az 1 hónap nem nagy idő, így nem kell siettetni a dolgokat

ne a barátaid döntsenek már erről, hanem a barátod, majd ha ő jónak látja a dolgokat, akkor meg is lép mindent N

2013. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké.. De az normális,hogy leráz???
2013. márc. 27. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

te még jobban jártál, nekem barátom már (több, mint 3 hónapja) még mindig nem említette meg egy haverja nevét sem (még névről se ismerem a barátait), nemhogy találkoztam volna velük, pedig néha elmegy egy-egy pasis estre velük. Volt is emiatt vita már nem egy, hiszen nálam is az a megszokottabb, ha már egész az elején bemutatnak a haveroknak és közösen megyünk mindenfelé.

Mondjuk én nem érzem, hogy szégyellne, szóval nem tudom, mennyire hasonló a helyzetem a tiedhez, viszont gondoltam, esetemből látod, hogy a pasik nem mindegyike tartja ezt fontosnak, vagy attól még nem rögtön "szégyell", meg a fene se tudja, mit csinál, hogy más tempóban működik, mint te vagy a többiek, esetleg másként gondolkodik a témáról. :)

kitartás! :)

20/l

2013. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mi lassan 2 éve vagyunk együtt és még 1 haverját se ismerem o.o szóval...
2013. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!