Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom dobott 5hónap után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom dobott 5hónap után, hogy tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Majdnem fél évet voltunk együtt, első szerelem, nagyon boldogok voltunk. 1-2 kezdődnek apró viták, majd egyre több, de hamar túlléptünk, és picik voltak. Hűséges voltam, ő is.Én voltam neki az első szerelem,komolyabb kapcsolat,viszont sajnos gyerekes volt ez miatt.3napja előállt azzal h neki nem kell kapcsolat, idő kell neki, nem szeret már úgy, össze van zavarodva stb. A kapcsolatunk jó volt, mindent megbeszéltünk, nem értem ez miért van:( Napközben még jó a kedvem, elterelődik a figyelmem, de ha egyedül vagyok, főleg este alvásnál,és ha rá gondolok rám jön a sírógörcs. Minden képünket,dolgokait , üzenetet töröltem, kidobtam. Fura minden nélküle.:S szerintetek szeret még?! rá fog jönni h szeret és van még esély..? Hogy legye túl rajta ?:S
2013. márc. 28. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez nem sok idő.. nyugi:)
2013. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
utál téged
2013. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha túl akarsz lenni rajta, akkor ne azon agyalj, hogy szeret-e még.
2013. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy bánt hogy mindent megtettem érte/értünk* és ő is sokat, bármikor ottvolt nekem, legjobb barátom is volt, és h előállt ezzel, csak úgy.. semmit se mondott, ennyit. Nem is hív, nem keres. :(
2013. márc. 28. 00:29
 5/15 anonim ***** válasza:
1 hónap, utána szedj fel valaki mást. A legjobban mással tudod feledtetni.
2013. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem fogok mást arra használni elfelejtsem:) mert nem biztos h megszeretem, viszont fordítva ..:))
2013. márc. 28. 00:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Felejtéshez mindig kell egy másik ember. Vagy olyan aki hasonlatos az előzőhöz vagy aki csak lelket önt beléd és kitalál neked programokat és így nem gondolsz folyton rá.
2013. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Christian Death ***** válasza:
Kérd kölcsön a Man In Black villanós pálcájukat!
2013. márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó rendkívül vicces vagy! Megtarthatnád a humorodat saját magadnak.
2013. márc. 28. 01:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy mint amikor ti dobjátok a barátotokat.
2013. márc. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!