Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl a szakításon...

Hogyan legyek túl a szakításon? A volt barátom a munkatársam.

Figyelt kérdés

1,5 évig voltunk együtt én 20 vagyok, az exem meg 24.

Sajnos egy munkahelyünk van, de nem ott jöttünk össze, már előtte is ismertük egymást. a mellettem lévő asztalnál dolgozik és latom, hogy kikkel beszélget msn-en, vagyis latom az eletet 8 órán keresztül, nem bírom már. Szabadságot nem tudok most kivenni sajnos.


2011. máj. 4. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
szerintem újra össze fogtok jönni.
2011. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Erre szoktàk mondani, hogy "hàzinyùlra nem lövünk". Biztosan ùjra összejöttök.
2011. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már együtt voltunk, amikor én is odakerültem dolgozni.

Tudtam, hogy majd lehet, hogy ez lesz a vége, de nagyon jó állást kaptam, nem tudtam nemet mondani, na meg a pénz is kellet.

2011. máj. 4. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj szép lassan más munkahelyet keresni, én legalábbis ezt tenném. Ha ő szakított veled úgy még nehezebb lehet. Biztos, hogy teljesen vége köztetek?
2011. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztül mentem/megyek ugyanezen.

Először azt hittem,a legjobb elmenekülni.Munkahelyet váltottam,belevágtam,feladtam a biztosat a bizonytalanért.Nem volt nagy idő,de nekem jót tett,kicsit lehiggadtam.A szerencsém az volt,hogy most ismét ugyanazon a munkahelyen dolgozhatok,de be kell látnom,ez igen kockázatos út volt,és balul is elsülhetettt volna.Szóval el ne menekülj!Ez a helyzet egy lelki erősítő folyamat,ahol állnod kell a sarat.

Ma pedig már látom azt,hogy nem menekülni kell,hanem megerősödni,és megpróbálni átnézni a másikon.Ez rengeteg idő és erőfeszítés,ha szereted a másikat,Ő meg nem,de sajnos muszáj.Én például elkönyveltem magamban,hogy az én szememben Ő egy halott,és kész.Nem létezik többé.Nem érdekel,mit csinál,nem fog felbosszantani.Rohadt nehéz volt,de mostanra már legalább tudom kontrollálni magam.Tudod,agykontroll,kikapcsolni mindent,ami Vele kapcsolatos.Falnak,idegennek nézni Őt,akit nem is ismersz.

Ha sírhatnékod van.csakis othton sírj,mert ha látja Rajtad,hoyg gyenge vagy,dirket feszegetni fogja a húrt,hogy bántson.Ne hagyd magad!

Kitartást,sok erőt kívánok Neked!

2011. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!