Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos kor felett (30+) miert nehez parkapcsolatot letesiteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert ebben a korban az emberek nagyrésze már megállapodott és párt talált.

Mert már nem jár annyi helyre szórakozni.

Mert sokkal több elvárása van a másik fél felé.

stb

2013. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen korú emberek nagyon nagy többsége már kiismerte az embertársait, és pontosan tudja, hogy felér egy lottó 5-össel, ha egy olyan társat talál, aki emberileg és intelligenciában, toleranciában veri az átlagot.Az anyagiakhoz nincs köze ennek.
2013. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nehezebb 25 alatt párt találni mint 30 felett. 20-as éveikben járó fiatalok, főleg a nők, inkább külsőre mennek, meg pénzre. Egy 30 körüli vagy feletti lányoknál pár kapuzárás van, ami sokszor nagyon lecsökkenti az igényeket. 30 felett már bepánikol az ember, hogy még egyedül van és nincs senkije.
2013. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En azt vettem eszre,hogy 30 felett az emberek lustak,faradtak es befasultak az ismerkedesre! Vagy mar annyit csalodtak hogy inkabb elnek egyedul!
2013. márc. 28. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
a legfőbb kérdés: voltál nővel valaha?
2013. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-Akkor ismerkedj még bőségesen, mert ez amit irsz, nem igaz.
2013. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm akkor csak en vagyok ennyire szerencsetlen :) Meg a kornyezetemben meg jo par ember
2013. márc. 28. 11:48
 8/8 nardo válasza:
#2-es 100%-osan jól írja...
2013. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!