Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok/fiúk, akiknek nincs...

Lányok/fiúk, akiknek nincs párkapcsolata, és még szüzek, vagy volt már 1-2, de a párotok átvert, és nem tudtok párkapcsolatot létesíteni újra?

Figyelt kérdés
Titeket nem frusztrál, hogy a világ folyamatosan a nemiséget, a szexet és ilyesmit nyomja folyamatosan az arcotokba?
2011. febr. 14. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolatom, soha nem is volt és még szűz vagyok. Nem, nem frusztrál egyáltalán. Téged melyik része zavar? 20N
2011. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kutyaharapast szorevel. Mi ertelme egy csalodason buslakodni? Attol az eleted nem halad elore, csak rosszabbul erzed magad. En ilyen csalodasok utan talalkoztam a ferjemmel (senkivel elotte nem volt parkapcsolat, csak ismerkedes, de atvertek). Nem mondom, hogy anno nem voltam ki emiatt, de tovabb kerestem, mert tudtam, hogy csak magamnak artok, ha bezarkozom es utana mar sokkal nehezebb ujra ismerkedni kezdeni.


Nem zavar es sosem zavart, hogy mit kozvetit a media, mivel nem nezek TV-t es amugy sem azzal kell foglalkozni, hogy mas mit gondol jonak, hanem azzal, hogy neked mi a jo.

2011. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De, egy kicsit.

Én is szeretnék már végre szerelmes lenni, de tudom, hogy még nem lennék érett egy párkapcsolatra. Úgyhogy várok.

23L

2011. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16:37 Egy ismerősöm mondta az egészet, én pedig egyfajta közvéleménykutatás-szerűen rákérdeztem itt is, hogy valóban így van-e. Lehet a kérdésből az érződött ki, hogy nekem ilyen problémám lenne, de nincs szerencsére.

Köszi a válaszokat.

2011. febr. 14. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!