Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire kicsi a szexuális étvágyam? Lehet ez gond párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

tehát nekem havonta bőven elég 2-3 nap amikor csináljuk, de akkor többször is szoktuk. tudöm, hogy a párom többre vágyik, de most még (!) elég megértő, tudja, hogy nagyon hangulatember vagyok és ez is eléggé befolyásolja, hogy mennyire kívánom. ez a jövőben probléma lehet?

L/18


2013. márc. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen. ha nem akarsz vele szexelni, akkor hagyd, hagy csináljon meg amikor akar. nem halsz bele és neki is jó.mindenki boldog, nem kell hogy csak akkor szexeljetek, ha neked ugy tartja kedved.
2013. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. De nagy valószínűséggel IGEN lehet gond! Ha teszem azt együtt akartok élni és ennyire különböző a bioritmusotok/igényetek, akkor valamelyikkőtöknek meg kell alkudnia. Vagy neki, vagy neked. Csak az van, hogy őt hormonálisan hajtják az ösztönei.

Én személy szerint nem bírnám (férfiként mondom).

2013. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha fontos neked ez a kapcsolat, akkor tartsd csak oda szorgalmasan, lelkesen!
2013. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az normális, hogy kevesebb szex is elég neked, de az, hogy ennyire eltérő a vágyatok, az sok problémát fog szülni a továbbiakban és valószínűleg a kapcsolat is tönkremegy. Ha közeledtek a másik szintjéhez, akkor kezelhető a helyzet (te többször, ő kevesebbszer akarja), de szerintem szakítani fogtok.

28F

2013. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyere, válassz engem inkább. Én is hetente 1-2 alkalommal (az havi 4-8, még mindig több, mint az esetedben) akarom csak, nem potenciagondok miatt (nincs), hanem mert nekem ez egy sokadrangú dolog az élet más dolgai mellett. 31 é ffi
2013. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!