Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék újra bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra bízni benne? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves nő vagyok. A párommal több mint 1 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk nagyon jól indult, mondhatni, hogy szinte szerelem első látásra. Megbíztam benne már az elején, de az első hónapok után kiderült, hogy volt, hogy éjszaka sms-ezett az exével, facebookon beszélgettek minden nap, és a csaj még mindig vissza akarta őt kapni. Erről persze nekem egy szót sem szólt, úgy tett, mintha átlagos baráti beszélgetésről lenne szó. (Én amúgy sem vagyok a híve annak, hogy exekkel tartsuk napi szinten a kapcsolatot, szerintem nem tesz jót egy kapcsolatnak sem.) Végül belátta, hogy ha a csaj még ennyire nyomul, az a mi kapcsolatunkat mérgezi csak, így megszakította vele a kapcsolatot. Aztán kiderült, hogy voltak kisebb-nagyobb füllentései azóta is, ami persze kiderült utólag. (Nem exekkel kapcsolatos, teljesen más területen) Azóta nem igazán bízom benne, van, hogy féltékenykedek (olykor alaptalanul) és megvádolom, kérdőre vonom bizonyos dolgokról, és nehezen hiszek csak neki. Volt olyan is, hogy megtaláltam a letöltött dokumentumok között ismerős/ismeretlen nők képeit, amit tagadott, nem értette, hogyan kerülhetett oda... majd megbeszéltük és törölte őket, bocsánatot kért. (Persze nem tudja, hogy miért töltötte le őket...)

Pár hete megint csak kiderült egy olyan dolog, ami egyébként piti, semmiség, de ő 1 éven keresztül hazudott róla nekem. Maga a tény bántott, hogy hazudott, és megint 1 dolog ami kiderült...(Megint csak nem tudja miért hazudott, amikor nem is olyan dologról volt szó amiről "kellett" volna...)

Már én érzem kellemetlenül magam, ha kérdőre vonom, mert látom rajta, hogy kezd elege lenni. De sajnos az előzmények miatt, nagyon nehezen tudok benne megbízni. Érzem, hogy ha ez így marad, előbb-utóbb szakítani fogok, mert nem fogom bírni, hogy állandóan én is stresszelek, és azon agyalok, hogy vajon igazat mondd-e, valóban nincs semmi stb..

Szerintetek hogyan tudnék benne újra megbízni, feltétel nélkül? Nem akarom tönkretenni a kapcsolatunkat, és ez így nem mehet már tovább. Mit tanácsoltok?


Köszönöm a véleményeket és a válaszokat!


2013. márc. 28. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat.Én a páromnak soha nem hazudtam, semmiben, se kicsi, se nagy dologban. És vica verso ezt várom el tőle is. Az az igazság, hogy nem is nagyon tud nekem hazudni:) Még meglepetést sem tud nekem szervezni mert leleplezem :D

Nekem meg a lelkiismeretem nem engedi a hazudozást.


Talán a párodnak adnék még 1 utolsó lehetőséget. Megmondanám, ha még egyszer BÁRMILYEN hazugságon rajtakapom kalap s kilincs. Aztán ehhez is tartanám magam a következő alkalomnál lapát. Ilyen kapcsolatra nincs szükségem, nem vagyok rendőr, hogy állandóan a párom után nyomozzak, hol jár, kivel...stb.


23-L

2013. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már most kilépnék.Idegileg megterhelő egy olyan emberrel együtt lenni,akinél sosem lehet tudni,mikor mond igazat.Neked az egészséged megy rá a dologra,neki meg teljesen elvész a becsülete,akkor is,ha éppen igazat mond.Ez a kapcsolat kuka.
2013. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy ilyen házasságban élek. menekülj!!! röviden és tömören ennyit tudok mondana.
2013. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mikor a legutolsó kis hazugsága is kiderült, akkor megmondtam neki, hogy én ezt nem fogom csinálni, hogy havonta kerülnek elő újabb dolgok. Vagy most elmond mindent amiről hazudott, és még kiderülhet, vagy én lelépek. Azt mondta, hogy nincsen semmi, most már tényleg. (hozzáteszem pár hónapja ugyanezt mondta....) Egyébként mindig nagyon meg van lepődve, amikor közlöm vele, hogy nem bízom benne és ne is csodálkozzon ezen, mert ő alakította így ezt. Elmondása szerint neki meg nagyon rosszul esik, hogy ennyire nem bízom benne, pedig ő nagyon szeret engem, és sosem akarna megbántani szándékosan és stb. Már azon is elgondolkoztam, hogy talán kényszeres hazudozó, legyen az piti ügy is akár, a lényeg, hogy füllentsen róla..
2013. márc. 28. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
kb. vázolod a férjemet. amúgy szerintem is beteges...
2013. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te ezt hogyan kezeled? Vagy már megszoktad tőle és fel sem veszed? Szerinted hogyan lehetne változtatni a dolgokon a részéről? Próbálkoztatok valamivel? Vagy teljesen mindegy mert úgyis mindig lesz valami kis hazugság?
2013. márc. 28. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
hogyne próbálkoztunk volna. voltunk külön is emiatt, aztán megint leígérte a csillagokat az égről. fél évig okés is volt, passz, h h csinálta, szerintem nagyon odafigyelt, v én nem eléggé, mert épp az esküvőnket szerveztem, nem volt időm minden apró dologra koncentrálni. nade az esküvő után... csőstől jön megint, lassan 1 éve... csajokkal csetelgetés társkeresés céljából... mikor rákérdeztem azt mondta, h ő meg sem nyitotta az oldalt (wtf???) összeugrasztott a gyerekkori legjobb barátommal, aztán mondjuk a sráccal megbeszéltük és lebuktattuk megint. a legborzasztóbb, h közben meg nem rossz ember. próbáltam amúgy terápiára küldeni, amit 1-1 lebukás után megígér, aztán hagyja, h visszarázódjunk a hétköznapokba és ennyiben marad. a kérdőrevonások vége természetesen mindig az, h az én hibám, h hazudott, v helytelen dolgott tett. hogy kezelem? mostmár sehogy. mindenről tudok, de belefáradtam, h szóljak. szerintem ez nálunk már megmérgezett mindent. ezért írtam, h szerintem menekülj, te még fiatal vagy, kötelezettségek nélkül.
2013. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát velem ugyan ezt csinálta az ex barátom, mi több mint 2évig voltunk együtt, 1év után jöttek elő a gondok. ő is beszélt az exével magánéleti dolgokat pletykált ki, csajoknak irogatott, mindig letagadta stbstbstb... hazudott aban is, h bejár az esti iskolába...a vége az lett, hogy ő szakított velem és mint kiderült a hátam mögött meg is csalt és most azzal van :D persze akkor is azért szakított velem mert sunyi módon nem merte a szemembe mondani, hogy 3.fél jött a képbe, hanem ő egyedül akar lenni stb.. Nekem is mindig ezeket mondta, h jaaj nem tudom miért csináltam :DDD gáz.hagyjuk már. Kérlek tanulj az én hibámból! Dobd ki a fenébe. Hidd el ideig-óráig nektek is menni fog még, talán ti is kihúznátok a 2évet,mint mi. De az már rég nekünk sem volt a boldog párkapcsolat kategória. És hosszútávon úgy is vissza fog ütni. Én is szidom magamat elég rendesen, hogy miért nem dobtam ki 1év után, talán rég nem itt tartanék...
2013. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok most olvasom mit írtak előttem nekem is volt h társkeresőn kaptam :D arra is csak az volt a válasz, h ő nem tudja miért csinálta:D az ilyen embert hagyni kell a fenébe :) nem érdemes több időt pazarolni rá. nekem is felőrölte az idegeimet ez rendesen.
2013. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerencsére nálunk azért ennyire nem vészes a helyzet, mert nem ismerkedik nőkkel, vagy maradozik ki éjszakára stb. Bár a társkeresővel nekünk is volt egy körünk..:DDD De az volt a helyzet, hogy amikor pár hónapja voltunk együtt, az egyik ismerősöm regisztrált egy társkeresőre. Leültünk a gép elé, kiváncsiságból, és leszűkítettük a keresést, a városunkra, hogy megnézzük vajon kik vannak fent akár ismerősök közül is. Találtam egy férfit, kép nélkül, de tökéletesen illett a páromra minden adat és leírás. Megkérdeztem tőle, hogy ő van-e fent. Mondta, hogy áá nem, régen fent volt, de évekkel ezelőtt törölte magát. Regisztráltam én is, mondtam is neki, hogy fent vagyok, kiváncsiságból kipróbálom (még sosem voltam fent ilyen oldalon). Hirtelen meglátogatta az adatlapom az ismerős "idegen". Akkor már tudtam, hogy ő lehet az. Aztán törölte az illető az adatlapját, rá nem sokra én is töröltem magam. Aztán eltelt 1 hónap, rákérdeztem újra, és kiderült, hogy tényleg ő volt az, de előtte rég nem lépett be, és miután megtudta hogy én is regisztráltam, akkor aktiválta magát újra, hogy megnézze én mit csinálok fent, és milyen adatokat osztottam meg másokkal....-.-"

:D

2013. márc. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!