Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen hatással van egy 15 éves fiu egy 12 éves lányra ha járnak? és a fiú nagyon rendes nem akar lefeküdni vele csak csókolóznak szerintetek aggodnom kellene ha a lányom vele van?

Figyelt kérdés
Átjött hozzánk és nagyon rendes aranyos, nem cigizik, nem iszik, kitűnő tanuló és a lányomnak még segít is a matekban a tantárgyakban. nem szeretnék beleszólni mert mindig is olyan anya voltam hogy majd a saját hibáiból tanul és nem mondom meg neki mitcsináljon.Meg a lányomnak kicsit érettebb szintje van mint amennyi éves és többnek is néz ki. 6 honapja együtt vannak kimennek van olyan hogy a pasi jön át van olyan hogy ő megy át hozzájuk. Csak félek hogy esetleg lefekszenek de nem nézném ki a lányombol. Tanácsotok?

2013. márc. 28. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján szerintem nem kell félned hogy lefekszenek,de ha tényleg nem szeretnéd akkor beszélgess erről a fiúval..de ha szeretik egymást akkor szerintem nem kéne zargatni őket,persze megértem azt is hogy aggódsz:)
2013. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha szeretik egymást akkor oké megértem, csak hát a lányom 12 éves még elég fiatal korához képest még akkor is ha többnek néz ki és nem akarom hogy ilyen fiatalon veszítse el. Majd szerintem a lányommal kéne beszélnem.
2013. márc. 28. 12:18
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Most mi is kérdés ?


Amúgy meg elmondom neked kedves kérdező, hogy ne legyél olyan naiv hogy azt hiszed bármi beleszólásod van az egészbe, ha ők ketten kitalálják hogy 12 évesen lefekszenek akkro te leszel az utolsó ember akire hallgatni fognak..

Azt értsd meg mint felelős szülő, hogy ez nem rólad szól, itt nem arról van szó hogy te mit szeretnél meg te hogy képzelted el. Itt arról van szó hogy a lányod hogy képzeli el a dolgokat, hiába 12 éves (gyerek) nem számít ő nem te vagy.

Különben is szerinted, ha már 12 évesen csókolóznak akkor az nem annak a jele hogy kezdenek beindulni a kis hormonai és szépen lassan a csókolózásból vad petting lesz ?? majd kemény sex ?!

Abba is gondolj bele hogy csak úgy nem csókolózol senkivel kell valamiféle vonzalom, ami elindítja ezt a folymatot ahogy mondtad a lányod értettebb igen ez itt is látszik és majd ott is látszani fog ha 14 évesen már réges rég nem lesz szűz..

2013. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Aggodni felesleges, tiltassal meg csak rontanal a helyzeten. Legjobb ha felvilagositod, elmondod mivel milyen kockazatot vallal, es hagyod, hogy eldontse o mit akar. Ha okos-ertelmes, ugysem fog hulyeseget csinalni.
2013. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

lemaradt a végéről, hogy ez telejsen rendben van, a mai egy felgyorsult világ. fogadd el.

És ne vidd túlzásba a nagy anyai beszélgetéseket a sexről mert azzal csak mégjobban elidegeníted magadtól.

2013. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Te meg elég hülye vagy. Ki mondta hogy rólam szól? Nem szoltam bele semmibe de nem azért. Szóltam is valamit ? nem. Nem mondtam a lányomnak hogy nem engedem meg csak félek hogy lefekszenek szoval nem mondtam hogy nem engedem meg neki. Most irtam le hogy nem leszek soha olyan hogy megmondom mitcsináljon. tisztába vagyok vele hogy nem rolam szol. Énis csókolóztam 13 évesen és nem feküdtem le senkivel. 16 évesen feküdtem le elsőnek. szóval ebbe nincs igazad.
2013. márc. 28. 12:22
 7/21 A kérdező kommentje:
3/6. osnak szol. Egyébként köszönöm a válaszokat:)
2013. márc. 28. 12:24
 8/21 anonim ***** válasza:

és ki mondta hogy te valamibe beleszóltál ?! mert én nem.


De amit ezzel akartam mondani, hogy annyira szánalmas ez a hűde jó szülő vagyok és minden dologról tudni akarok és mindent kivizsgálok és jajj most mi lesz. Ezzel bas*zol el mindent- csak jótanács.

Nemtudom hogy értessem meg veled, hogy hiába minden törekvésed minden attól függ a lányod milyen, hiába neveled apácának ha ő egy ótvar ribanc belül, és fordítva is így van.

Ember függő minden, ha ő úgylátja akkor úgy lesz hanem akkor te fejen állhatsz de akkor se lesz igazad.


Amúgy meg szarok rá azt csinálsz amit akarsz, csak te kérdezeted mi a vélemény hát ez...

2013. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát megvan a véleményem az ilyen anyákról, akik 12 évesen engedik a randizgatást a fiúkkal. Ha baj keletkezik, akkor meg a fiú már mehet is a kóterbe. Vedd észre, hogy a lányod még gyerek!
2013. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az szánalmas hogy írsz hülyeségeket amikor azt se tudod miről van szó : 1. : én nem szoktam minden dologról tudni szóval nem tudom ezt honnan vetted. Ő mondta el nekem hogy járnak és ő hozta ide én nem kutattam utána és nem akarok mindenről tudni. eddig erről az egy pasijárol tudok. És leszarom hogy mikor milyen pasija volt nem is tudok/tudtam rola. És nemisérdekel. Mert nem szolok bele. Csak sértő hogy azt hiszed hogy én mindent tudni akarok. R@hadtul nem. Annyit irtam hogy félek hogy 15 évessel jár mert egy 15 éves fiú már képes szexelni. de a lányom még elég fiatal a szexhez nem gondolod? Nem fogom tőle eltiltani semmiképp. te meg ezt értsd meg. Ha lefekszik az ő baja. Csak beszélni akarok vele hogy ne veszitse el korán mert ez a fiu már lehet hogy akarna .
2013. márc. 28. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!