Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem akar velem nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar velem nyaralni jönni. Jogosan vagyok kiakadva? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
7 éve nem voltam sehol, sima városi strandon sem, érthető hogy vágynék 1 hét Balatonra. Most lesz az első nyár hogy lesz saját fizetésem. És felvetettem neki az ötletet, hogy menjünk el egy kis nyaralóba, a szállás úgy alig kerül valamibe, azt is felesbe fizetnénk, meg az ételt is. Szóval semmi wellnes hotel szintű elvárás nincs itt, csak legyünk együtt egy hetet, érezzük jól magunkat. Neki semmi gondot nem okozna ezt a felét kifizetni, elég jól keres. De mikor láttam hogy nem akar, még fel ajánlottam hogy akkor kifizetem én az egészet, csak jöjjön el velem, persze ez sem győzte meg. Szóval a pénz nem lehet az oka, nagyon kíváncsi lennék hogy akkor mégis miért nem akar. Megmondani az okát nem hajlandó, hiába kérdeztem már vagy 100 szor, kedvesen, szépen, csúnyán, vagy meg se szólal, vagy eltereli a témát. Amúgy ez már a 4. közösen töltött nyarunk lesz, és eddig sehová nem mentünk. Eszébe sem jutott soha, én meg addig nem akartam erőltetni, amig nincs saját pénzem nekem is. Más fajta programot sem lehet vele szervezni nyáron soha, annyi hogy este találkozunk és ülünk egy padon vagy az autóban. Megmondtam neki hogyha nem hajlandó elkísérni sem, akkor fogom magam és megyek egyedül nyaralni. (Barátaim, rokonaim nincsenek akikkel lehetne.)De erre teljesen fel háborodott, hogy biztos megcsalnám minden este, meg hogyha erre vágyok akkor menjek, de vissza se jöjjek. Valakinek van valami ötlete hogy ezt miért csinálja?
2013. márc. 26. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás gyanús a dolog.
2013. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A párod sehova sem akar veled menni egyáltalán? Mert amikor az elején jártam feltételeztem hogy rossz élményei vannak a Balatonnal kapcsolatban és azért nem akar oda menni, de ha sehová nem lehet elrángatni az már problémás.

Lemerem fogadni hogy ő az az otthon ülős, nem társaságba vágyó ember, igaz vannak ilyen emberek, de szerintem évente 1 hét ilyen simán beleférne a dologba.

Nézd én nem akarok ebbe beleszólni, de már nem jósolok tartós jövőt a kapcsolatotoknak. Most nem azt mondom hogy szakítsatok ilyenért, mert lehet hogy van rá valami komolyabb oka hogy miért nem, csak még nem meri elmondani vagy valami, de próbáld meg valahogy kiszedni belőle a valós okát a dolognak.

2013. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! jó pár éve együtt vagytok és nem tudod, hogy ő milyen pl otthon ülős típus, ezen csodálkozom

amúgy nekem m mindegy egy nyaralás, mert pont nem ez a lényeg, hanem a maradék 349 nap jól megy? ez többet nyom, mit az a 7 nap, viszont jó lenne ismerni egymást, ami úgy néz ki ezen még dolgozni kell, N

2013. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom hogy milyen, dolgozik és otthon van, meg velem, ennyi az élete. Tehát pont hogy jót tenne neki is ha kimozdulna a megszokott unalomból. De ezt nem hiszem, hogy okként lehet venni, hogy azért nem akar mert ő otthon ülős. A kapcsolatunknak is jót tenne ha együtt lehetnénk 1 hetet, mert amúgy nem sok lehetőségünk van együtt aludni, meg együtt tölteni sok időt. Mindig ilyen volt, hogyha valamire nem akart választ adni, akkor nem mondott semmit. Csak eddig ráhagytam, mert nem voltak fontos dolgok, nem akartam veszekedést. Ez viszont nekem fontos lenne, már régóta vágyok rá, és ezt nem bírom annyiban hagyni, hogy még az okát sem tudom. Nagyon nehéz természete van.
2013. márc. 26. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet egy élménydús sorsod mellette.

Ezt jól gondold át. Ha végleg összejönnétek, stoppolhatnád a zokniját a fotelban egész este.

Egy pillanatra sem kellene egy ilyen ember.

2013. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elhagynám, mert ez később csak rosszabb lesz.
2013. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég gáz,hogy semmilyen okot nem tud adni arra,hogy miért nem megy el veled 1 hétre a Balcsira!

:S

2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem írod, hogy hány évesek vagytok, csak azt, hogy 4 éve vagytok együtt. Ez bizony elég szép hosszú idő. Az, hogy még a kapcsolat kezdetekor sem mentetek sehová, elég durva, de azt kell mondjam, hogy ebben te is benne vagy vastagon ! Te ezt elfogadtad, ebből azt a következtetést vonta le, neked ez így jó, holott nem így van! Már a kezdetekkor tisztázni kellett volna, hogy kinek mi ezzel kapcsolatosan az igénye, és akkor nem fajult volna idáig! Az nem válasz, hogy valaki "otthonülő típus", hiszen rengeteg gyönyörű hely és program van, anélkül is, hogy kerülgetni kellene az embereket. Lehet, hogy a barátod nem bírja a tömeget, ezért írtózik már gondolatban is a Balatontól, de viszont erőfeszítéseket bizony neki kellene tenni, hogy ha nem is Balaton, akkor valami kompromisszumos megoldás legyen, hiszen neked igényed van kimozdulni, kikapcsolódni.

Nem írtad a korod, valószínűnek tartom, hogy maximum a 20-as éveid elején, vagy, hiszen (és ezt nem bántásként írom) sajnos látszik, hogy nagyon tapasztalatlan vagy a kapcsolatok terén! :( Egy férfinak olyat soha nem mondunk, hogy akkor te majd fizeted az egészet! Legyen eszed! Neki kellene vinnie, bizony a saját költségén teljes egészében,főleg, ha még jól is keres! És ez nem kihasználás, csak az, hogy éreztesse veled, hogy nő vagy, és 4 évben egyszer elvigyen, kimozdítson a megszokott környezetből.

Én a helyedben a következőt tenném: Ma este leülnék vele beszélgetni, és mondanám neki, hogy én nem ragaszkodok a Balatonhoz, de viszont neked nagyon rosszul esik, hogy neked nem mondja ez az okát, bármi is legyen, hogy nem akar menni, mert ez olyan mintha semmibe venne téged, és ez neked bántó. Ezt így mondd meg. Mondd el neki azt is egyúttal, hogy semmilyen szándék nem vezetett, hogy megcsald, és hangsúlyozd ki, téged az is rettenetesen bánt, hogy mindezt feltételezi rólad, amellett, hogy nem akar veled közös programot csinálni. Mondd el neki még, hogy neked igényed van kimozdulni, ha nem is a Balatonra, de egy kis környezetváltozásra EGYÜTT, mert úgy érzed a kapcsolatotoknak is jót tenne.

Ha minderre nem reagál, illetve terel, akkor azt kell mondanom, hogy ez a kapcsolat sajnos halott. :(


U.i.: Eszedbe ne jusson még egyszer felajánlani, hogy akkor minden költséget te fizetsz! Se nyaralás, se étterem, se semmi ilyen! Maximum felesben, de azt sem kell kihangsúlyozni, legyen férfi basszus, ha viszonylag a kapcsolat elején ilyen, akkor gondold el, később mi lesz?!

2013. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ivilicious ***** válasza:
mi 2 éve vagyunk együtt, és még egy moziban sem voltunk...kezdek besokkalni:) nemhogy nyaralás. ja,és mi együtt élünk
2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 komoly kapcsolatom volt eddig, de alap volt, hogy nyaraltunk közösen. És nem csak nyaraltunk, hanem néha hétvégékre is elutaztunk csak úgy együtt. A pasid nyilván nem akar közösen nyaralni veled, mert nem tervez komolyan.
2013. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!