Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud visszaírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud visszaírni egy lány sem, ha nem jövök be?

Figyelt kérdés
csak játszanak velem élőben, neten meg.vissza se ír egy képcsere után, egyik oldalon se. minden nő egy büdös öntelt pénzéhes disznó a szemembe, meg persze nekik az átlagos fiúknak nem kell visszaírni, ugyan miért kéne? utálom a nőket, és valaki ezután azt mondja nem jogos?18f

2013. márc. 28. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ne is keress minket, ha ennyire utálsz MINDENKIT. Legyél remete! Köszi!
2013. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert bunkók azért. Azért vannak köztük normálisak is. Általában nekem se szoktak visszaírni, de néha kapok olyan elutasító leveleket, hogy le vagyok nyűgözve :D
2013. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, én azt mondom hogy nem jogos!!


Nem a nőket kell utálni, csak azokat akik ezt teszik Veled, meg a többi pasival.. őket utálhatod, de nem minden lány ilyen, hidd el :))


( bár én sem értem, hogy mér nem képes visszaírni )

2013. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért nem ismerkedsz élőben? könyörgöm 18 éves vagy!!!
2013. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Velem is néha ez a helyzet.
2013. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van olyan aki visszaír, van aki nem.


Lehet, benne van, hogy nem akar megbántani, lehet hogy ha társkereső oldalon írsz neki, nem tud visszaírni, lényegtelen, hogy mi az oka. Két dolgot tehetsz, vagy nem foglalkozol vele és tovább lépsz, mert úgyis lesz valaki aki visszaír, vagy ha épp az a lány kell, akkor addig zaklatod, amíg nem reagál (pl. a remény rabjaiban addig írt Andy amíg nem kapott támogatást).

2013. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Átérzem a fájdalmad, én is tapasztaltam mindezt, míg netes csajokra irkáltam rá, akár társkereső, akár közösségi portálokon. Ezeknek csak a körüllengés kell, de valójában nem hiszem, h keresnek valakit is!


A lányok közül sajnos sok van, aki nem képes őszinte lenni a sráccal szemben. Szokd meg, vannak ilyen gerinctelenek, nem is kevesen!


Remélem csak a düh beszélt belőled, mikor úgy írtad utálod a nőket. Vannak köztük normálisak is, csak jól elbújtak!


F/30

2013. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mielőtt utálod őket azért nézd meg, hogy az adott társkeresőn hány levelet lehet írni fizetés nélkül egy hónapban. Van ahol csak nyolcat. Tehát válogatni fog, hogy kinek ír.

Az viszont engem is nagyon dühít, amikor nincs limitálva a levelek száma, írok egy normális, nem sablon levelet, eltöltök vele húsz-harminc percet, mert normálisan meg szeretném fogalmazni, és a végére még azt is odaírom, hogyha nem vagyok neki szimpatikus csak annyit írjon, hogy "nem", és cseszik visszaírni, pedig elmondása szerint ő egy kedves és érzékeny lány. Az ilyen menjen a jó büdös francba, és kívánom neki, hogy soha ne legyen igazi társa! Társkeresőn egyébként a többség sajnos ilyen. Azzal nincs baj, ha nem vagyok szimpatikus, de ha már megtisztelem a levelemmel ő is megtisztelhetne egy szimpla egy szavas levéllel, de a többségnek akkora az egója, hogy egy ilyen apró gesztusra sem képes.

2013. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na fogadjunk, hogy én visszaírok...:'D
2013. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudják kulturáltan megfogalmazni, hogy nem ez az a külső, amire számítottak és inkább nem akarnak megbántani.
2013. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!