Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palkovics Petii kérdése:

Beleszerettem a legjobb lány barátomba, de. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerjük 1mást, szinte a kezdetektől nagyon jóba vagyunk.. majdnem minden nap összefutunk ugy 10 - 20 percre .. Fél éve velem 1ütt a legjobb haverommal is megismerkedett .. Kb ugyanolyan jóba voltak ők is.. Ugy látszott, hogy akármelyikünkkel lehetett volna több mint barátság.. aztán nem tudom milyen hülye oknál fogva rábeszéltem haveromat, hogy jöjjenek össze :S ( nem éreztem magamba annyi önbizalmat, hogy én jöjjek össze vele, tapasztalatlan is vagyok :( .. )

1ütt voltak 1 hónapot( olyan is volt, hogy én vártam meg a lányal a haveromat -.-), ugyanúgy jóba voltam mind2őjükkel mintha semmi sem történt volna, csak belülről fájt.. aztán a haverom szakított .. ez nagyon rosszul esett a lány barátomnak, hiszen ő teljesen belészeretett.. azóta már beszélő viszonyba sincsenek.. és úgymond utálják 1 mást főleg a lány..

El akartam mondani a lánynak hogy mit érzek, de nem adódott alkalom.. aztán 1 szer indulatból sajnos Facebookon mondtam neki.. és ő akkor. azt mondta, hogy nem is gondolta, hogy ez a helyzet.. és, hogy ő nem akarja elrontani ezt a barátságot.. akkor 1 hónapot nem beszéltünk, azóta ugyanúgy barátok vagyunk.. sőtt neki a legeslegjobb barátja vagyok.. azt még tudni kell a lányról hogy a fiúkkal jobban barátkozik mint a lányokkal.. ő 16 éves

18/F



2013. márc. 28. 08:53
 1/9 schocko ***** válasza:
6ásos módszert nem tudok, 1 tapasztalatot szereztél, mind1 most már, nekem 8.
2013. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
először is ezt nagyon elrontottad, ha te szerelmes vagy belé, akkor minek hozod össze mással.ja igen, tudom már, mert gyáva vagy. nem akar veled össze jönni, mert hála neked ( már a másik legjobb barátjával összejött és nem volt ) ő már azt a példát látja maga előtt és nem akarja elveszteni ezzel a te barátságodat is. stimt? fel a fejjel, ez a hajó már elment, de van rengeteg másik :)
2013. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha csak fél éve tart, akkor ez nem is igazi barátság.. én is jobban barátkozok fiúkkal, mint lányokkal. a lányok nem errúl a bolygóról származnak:D
2013. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)Tudom, hogy nagyon elrontottam a dolgokat, de nem tudom meddig bírom, hogy "csak" a barátja legyek.. mert kb. ugyanúgy csinálunk mindent mintha eggyütt lennénk, csak csók nélkül.. és ugyanúgy hiányzik is minden nap..

De ezen kívül ami még zavar, hogy a haverom ( jó haverom de..) bunkó.. és neki alapból is jobban össze jön a lányokkal, és ugye a lány barátomat is megbolondította, és én aki mindig próbálok odafigyelni a lányokra, soha nem jön össze a dolog..

Ezen kívül az én véleményem az, hogy fiú-lány barátságból nagyon jó szerelmi kapcsolat jöhet létre...

2013. márc. 28. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, de ha nem megy (nézd a példát) akkor elveszited a legjobb barátodat és ő is
2013. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazad van krisztina.. :/

De az igazság az, hogy fél éve először csak 1 barátnak tekintettem..

most meg ha nem találkozunk, hiányzik, ha találkozunk, akkor csalódottságot érzek :/

De nem maradhat minden így ahogy van.. Előbb utóbb valamelyikőnk összejön valakivel, és már nem tudunk 1mással annyit foglalkozni, és ebből is csak az lesz, hogy egyre kevesebbet beszélünk, végül akár csak köszönő viszonyba maradunk.. :/

hát nem tudom, köszönöm hogy megpróbáltál segíteni :)

2013. márc. 28. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is,annyiban eltér,hogy nekem kezd összejönni.:)küldj privit,ha gondolod:)
2013. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hmmm, vitatkoznék ezzel, h jó szerelmi kapcsolat jöhet létre.. én egyik barátommal se tudom elképzelni, inkább olyanok mintha a testvéreim lennének, és ugye, ki fantáziál a tesójáról?:D
2013. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bakos G. Bence válasza:
Na, mi lett? :-)
2017. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!