Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti miért nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért nem akartok barátnőt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tudja hogy tetszik nekem és tudom hogy lenne is nála esélyem de azt mondta hogy nyár végéig nem akar barátnőt

2013. márc. 28. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én például akarok, szóval a kérdés értelmezhetetlen.
2013. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyar vegeig nem akar, mert nyaron lehet ossze-vissza csajozni, fuvel-faval ismerkedni. Majd osszel, amikor csitul a piac, jol jon neki egy fix tars, amig kovetkezo nyaron ismet beleveti magat az eletbe.

Gratulalok a valasztasodhoz, sok szerencset hozza!

2013. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már nem akarok, de régebben akartam. Reménytelen eset vagyok.
2013. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mert ha van akkor csak 1 csajjal lehet szexelni, legalább is papíron. ha meg nincs, azt csinálok amit akarok.
2013. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én akarok barátnőt de aki nekem tetszik annak én nem akinek meg én tetszem az meg nekem nem..Elég hülye kérdés..
2013. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a fiúk nem akarnak valakit aki igazán szeretni? Jobb minden nap mást hülyíteni? Amúgy meg 16 éveseb nen fog lefeküdni vele akárki
2013. márc. 28. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy összevissza csajozni akar,lehet csak nem akar kötödni sehova,élvezni akarja szabadságát szerintem.
2013. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zozole12 válasza:
miért nem kérdezed meg tőle?
2013. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem barátnőt nem akar,hanem Téged nem akar-különbség...Amúgy meg még egyáltalán nem akar elköteleződni szerintem,kell neki a szabadság is,a csajozás is.
2013. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki 16 évesen is végigdughatja a várost, szóval ez hülyeség.


Arra csak sejtésem van, hogy miért nem akar nyár végéig barátnőt, mégpedig azért, amit mondott az egyik válaszoló, hogy nyáron elég sok csajt összeszedhet partykban vagy Balatonon vagy akárhol.


Én pedig azért nem akarok, mert nem érdemlitek meg a kedvességet.Szexkapcsolatban benne vagyok, nem raboljuk egymás idejét, nekem is és neki is jó, kielégülünk és kész, nem kell ide-oda elvinni, ajándékokat venni neki, féltékenynek lenni és egyéb dolgok.Köszönöm megvagyok ezek nélkül is.

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!