Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy hetero vagyok.

Nem volt még hosszú kapcsolatom, de valami miatt nem is vonz a gondolat, hogy legyen barátnőm. Persze egyszer-egyszer felvetődik így a gondolat, de legtöbbször nem érzem a hiányérzetet. Számtalan lehetőségem lett volna felszedni egy csajt (sokszor volt olyan, hogy már a csaj akart engem felszedni), de csak azért, hogy legyen...úgy nem megyek bele. Eddig kétszer volt olyan, hogy én akartam összejönni a csajjal, elég erős érzéseim voltak akkor (lehet az volt a szerelem?), de sajnos egyik sem jött össze (az egyik az én hibámból, amit azóta is sajnálok).

A lényeg, hogy egy kicsit zavaró, hogy a legtöbb ember már-már furán néz rám, hogy még nem volt barátnőm (sőt, kérdezik is, hogy miért), de valami miatt nehezen szeretek meg egy lányt. Arra is gondoltam, hogy túl nagyok az elvárásaim (alapjáraton elég maximalista ember vagyok), de nem tudok mit tenni. És attól félek, hogy az életben így soha nem fogom megtalálni azt a lányt, akiben nem a hibákat keresem, hanem a pozitívumokat.

Valaki esetleg járt már így?


19/F


2013. márc. 22. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valamiért félsz kötődni, vagy egyszerűen nem érezted azt, hogy vele el tudnád képzelni a jövődet. Mondjuk ha válogatsz, és mindig a hibákat keresed, akkor eleve nehezen is fog összejönni.
2013. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt 20 éves leszek, és még nem volt barátnőm, de még csak nem is érdeklődött senki sem irántam. Megértem, hogy miért,... sőt, már szinte el is fogadtam, hogy soha sem lesz barátnőm... nem zavar a dolog.
2013. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem: Még soha nem voltam bulizni, vagy egyéb helyeken... alig van néhány velem egykorú ismerősöm.
2013. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Thor.. mi az oka ennek? gyere velem bulizni:D
2013. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne félj attól, hogy nem találod meg "a lányt", ha nincs is rá igényed. Nem kell mindenkinek párkapcsolatban élni.
2013. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk?
2013. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítok rád, csak én 17 vagyok, és én nem vetettem el teljesen az egész témát, de szintén nehezen kötődök
2013. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy az elképzelt jövőmben meg szerepel a párkapcsolat, gyereket is szeretnék (nem csak 1-et).

Ilyen futó kalandjaim már voltak, olyan lányokkal akik tetszettek is, de valahogy úgy érzem nem eléggé...

2013. márc. 23. 00:32
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 23. 00:32
 10/19 szuperpocok ***** válasza:

Sajnos egy kicsit én is olyan vagyok mint a korábbi hozzászóló:

Az az igazság, hogy én egyszerűen nem tudom elképzelni magam ahogy kéz a kézben járok valakivel ,negédes, rózsaszín fellegekben járó bamba pofával. Bennem valahogy nincsen ösztön arra, hogy keressem azt aki "kiegészít". Nálam az ilyesminek a Danielle Steel könyvekben meg a nyálas filmekben van a helyük, nem az életemben.

Félreértés ne essék, hetero vagyok. De azt meg nem tehetem meg, hogy egy éjszakás kalandor legyek mivel nem vagyok Charlie Sheen.

De ilyenkor a környezetedben lévők meg elkezdenek pletykálkodni rólad, és csodálkozol, hogy miért nincsen tekintélyed. Ilyenkor az ember kénytelen beújítani valakit státusz szimbólumnak.

Érzéketlen f...szkalap vagyok. Ez van...

2013. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!